date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۵۰:۰۰ ق.ظ

شفر: مصاف با سایپا سخت بود/همه باشگاه پشتیبان علی قربانی

شفر: مصاف با سایپا سخت بود/همه باشگاه پشتیبان علی قربانی
دسته خبری: ورزش|فوتبال

«وینفرد شفر» سرمربی آبی‌پوشان پایتخت گفت: مصاف با تیم سایپا سخت بود و همه بازیکنان استقلال تهران نیز تمام توان خود را به نمایش گذاشتند و باشگاه نیز پشتیبان «علی قربانی» خواهد ماند.

ایران اکونومیست - شفر: مصاف با سایپا سخت بود/همه باشگاه پشتیبان علی قربانی
به گزارش ایران اکونومیست؛   وی جمعه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سایپا در نشست خبری افزود: قطعا قرار نبود تا آخر رقابت های لیگ برتر فوتبال دروازه استقلال باز نشود. البته در آخرین دقیقه این دیدار فرصت عالی برای رسیدن به برتری وجود داشت که اگر این موقعیت توسط «علی قربانی» گل می شد، همه ورزشگاه خوشحال می شدند.
وی گفت: در این دیدار «سرور جپاروف» هم می توانست کمک شایانی به تیم کند که به دلیل محرومیت حضور نداشت. ولی قطعا در دیدار آینده برای استقلال به میدان خواهد آمد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به سخت بودن دیدار با سایپا اظهار داشت: البته قربانی و دیگر بازیکنان تمام تلاش خود را به کار بستند و به آنها گفتم که ناراحت این تساوی نباشید، زیرا همه شما خوب بودید و همه باشگاه به رغم شعارهایی که علیه قربانی داده شد، پشتیبان او هستند.
تیم فوتبال استقلال با تساوی یک بر یک مقابل سایپا در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران و مجموع 28 امتیاز در رده پنجم باقی ماند و تیم سایپا نیز با همین تعداد امتیاز و تفاضل کمتر در رده هفتم جدول قرار گرفت.
شفر با اشاره ضربه پنالتی «روبرتو باجو» کاپیتان تیم فوتبال ایتالیا در جام جهانی 1994 گفت: باجو ضربه پنالتی خود را به آسمان زد و باید گفت فوتبال همین است. پس بهتر است درباره قربانی که یکی از بهترین های استقلال است احساسی برخورد نکنیم و برای بازگشت موفق او حمایتش کنیم.
در دقیقه 90 به علاوه شش مصاف استقلال مقابل سایپا، «خسرو حیدری» هافبک آبی پوشان یک پاس استثنایی برای «علی قربانی» فرستاد که او پس از دریافت خوب آن با زدن ضربه بسیار بد در موقعیت تک به تک با دروازه بان، فرصت برتری آبی پوشان را به هدر داد تا شعار یکپارچه هواداران علیه او شنیده شود.
سرمربی آبی پوشان پایتخت با تاکید بر اینکه با بودن یا نبودن «داریوش شجاعیان» استقلال شانس گلزنی داشت، بیان کرد: استقلال در این دیدار با توجه به محرومیت جپاروف با توجه به داشته هایش بازی کرد و از تعویض شجاعیان راضیم. زیرا در غیاب او سایر بازیکنان هم فرصت گلزنی داشتند.
وی افزود: البته در دیدار دوستانه فردا مقابل منتخب آکادمی باشگاه از ذخیره های تیم بهره خواهیم برد تا بهترین جوان ها برای دیدارهای آینده استقلال انتخاب شوند.
سرمربی آبی پوشان پایتخت با تاکید بر اینکه استقلال در بالاترین سطح آمادگی خود قرار دارد، اظهار داشت: البته برای بررسی عملکرد تک تک بازیکنان تیم با خودشان صحبت می کنم. اما فکر می کنم دروازه بان های استقلال و پرسپولیس بهترین های لیگ هستند.
تصویرها
شفر: مصاف با سایپا سخت بود/همه باشگاه پشتیبان علی قربانی
نمایش موجودیت‌ها