date_range چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۳:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

انصاریان: به احترام پرسپولیس باید کلاه از سربرداشت

انصاریان: به احترام پرسپولیس باید کلاه از سربرداشت
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به احترام تیم بسیار خوب پرسپولیس و صعود شاگردان برانکو به فینال لیگ قهرمانان آسیا باید کلاه از سربرداشت.

ایران اکونومیست - انصاریان: به احترام پرسپولیس باید کلاه از سربرداشت
به گزارش ایران اکونومیست؛  علی انصاریان  در خصوص صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید به احترام این تیم پرقدرت کلاه از سر برداریم و مطمئن باشید همیشه از پرسپولیس برانکو به نیکی یاد خواهد شد.
وی افزود: پرسپولیس امسال با دست خالی و در حالی که از نقل و انتقالات بازیکن محروم بود توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند که این اتفاق بسیار بزرگی است.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه السد تیم بسیار قدرتمندی است گفت: بدون شک السد رقیب سرسختی برای پرسپولیس بود و پیروزی برابر این تیم که از ستارگان و بازیکنان بزرگی در ترکیب خود بهره می برد کار آسانی نبود و از عهده هر تیمی بر نمی آمد.
انصاریان با تمجید از نمایش «علیرضا بیرانوند» در دیدار مقابل السد قطر تصریح کرد: بدون شک بیرانوند ستاره بی چون و چرای پرسولیس در این مسابقه بود و توانست به خوبی از دروازه این تیم محافظت کند.
وی تاکید کرد: بیرانوند دیروز 2 فوق واکنش از خود به نمایش گذاشت و با شایستگی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.
انصاریان در پاسخ به این سئوال که آیا پرسپولیس توانایی رسیدن به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را دارد یا خیر، گفت: فراموش نکنید امروز پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و این نشان از قدرت زیاد شاگردان برانکو است.
وی ادامه داد: تیم های السد یا الدحیل ضعیف تر از نمایندگان شرق آسیا نیستند و اگر پرسپولیس با همین صلابت مقابل حریف خود در فینال ظاهر شود بی تردید قهرمان آسیا خواهد شد.
بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: به اعتقاد من پرسپولیس با این روند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد و برای شرکت در این جشن بزرگ در دیدار برگشت راهی ورزشگاه آزادی خواهم شد.
تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد در مجموع دو دیدار رفت و برگشت السد را از پیش رو بردارد و راهی فینال این رقابت ها شود.
تصویرها
انصاریان: به احترام پرسپولیس باید کلاه از سربرداشت
نمایش موجودیت‌ها