date_range یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد فرمانداری تهران افزایش 12.5 درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس است

رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد فرمانداری تهران افزایش 12.5 درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس است

رئیس شورای شهر تهران، گفت: فرمانداری تهران پیشنهاد داده است که کرایه‌های تاکسی و اتوبوس حداکثر 12.5 درصد افزایش یابد.

ایران اکونومیست - رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد فرمانداری تهران افزایش 12.5 درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس استبه گزارش ایران اکونومیست، محسن هاشمی درباره مصوبات شصت و پنجمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: در اولین دستور جلسه امروز محمدعلی افشانی شهردار جدید تهران سوگندنامه خود را قرائت و کار خود را در شهرداری تهران آغاز کرد.  
 
وی افزود: یکی از مواردی که امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران مطرح شد تقسیط پرداخت مطالبات مردم با شهرداری تهران بود که قرار شد شهرداری در این خصوص لایحه‌ جدیدی ارائه دهد و تا زمانی که این لایحه ارائه می‌شود قرار شد در این خصوص تا 3 ماه آینده مصوبات قبلی انجام شود.  
 
هاشمی افزود: در ادامه جلسه شورای شهر تهران موضوع موزه نقاشی ایراندخت درودی مطرح شد که در کمسیون فرهنگی و اجتماعی این موضوع مورد بررسی قرار گرفته بود که نهایتا با چند پیشنهاد احداث این موزه رای آورد.  
 
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا اعضای شورای شهر در انتصابات شهردار دخالتی دارند گفت: قطعا ما دخالتی نخواهیم داشت و توصیه هم نمی‌کنیم.  
 
هاشمی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تاکنون چه نوع انتظاراتی از شورای پنجم برآورده نشده است، گفت: بهتر است در حال حاضر به این موضوع اشاره نکنیم ولی کاملا به انتظارات اشراف داریم.  
 
رئیس شورای شهر تهران درباره رد مصوبه افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی و اتوبوس توسط کمیته انطباق فرمانداری تهران گفت: نامه فرمانداری تهران در این خصوص به شورای شهر ارسال شده و در کمیسیون حمل و نقل و عمران این موضوع در حال بررسی است و در سه‌شنبه هفته آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.  
 
وی افزود: پیشنهاد فرمانداری تهران این است که کرایه‌ها از 12.5درصد بیشتر افزایش نیابد.
تصویرها
رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد فرمانداری تهران افزایش 12.5 درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس است
نمایش موجودیت‌ها