date_range چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۴:۰۰ ب.ظ

رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد اسکان اضطراری 381 نفر در سیلاب دو استان

رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد اسکان اضطراری 381 نفر در سیلاب دو استان
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از ادامه عملیات امدادرسانی در سیلاب دو استان ایلام و چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: در این حوادث 83 منزل مسکونی دچار آبگرفتگی شد و 381 نفر اسکان اضطراری شدند.

ایران اکونومیست - رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد اسکان اضطراری 381 نفر در سیلاب دو استانبه گزارش ایران اکونومیست، مرتضی سلیمی درباره سیل و آبگرفتگی و طوفان از ٢٣ تا ٢٩ فروردین ٩٧ در 15 استان (آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، ایلام،چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و رضوی، خوزستان،سمنان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، فارس لرستان و یزد)، افزود: در این عملیات به افراد ٨١ شهر، روستا و مناطق عشایر نشین امدادرسانی شده است. همچنین در این مدت دو هزار و ٣10 نفر امداد رسانی و ٣٨١ نفر اسکان اضطراری شدند.
سلیمی همچنین از رهاسازی 26 خودرو از مسیر سیلاب، خبر داد و گفت: در این عملیات ٨٣ منزل مسکونی که دچار آبگرفتگی شده بود، آب ها تخلیه شد.
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر درباره عملیات برف و کولاک‌ که از 25 تا 28 فروردین ٩٧ در ١١ استان (اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، قزوین، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان و مازندران) ادامه داشت، گفت: در این عملیات به افراد حاضر در ١٩ جاده و مناطق عشایرنشین امدادرسانی شد.
تصویرها
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد اسکان اضطراری 381 نفر در سیلاب دو استان
نمایش موجودیت‌ها