date_range چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

گرشاسبی: پیگیر تمدید قرارداد با امیری هستیم

گرشاسبی: پیگیر تمدید قرارداد با امیری هستیم
دسته خبری: ورزش|فوتبال

«حمیدرضا گرشاسبی» سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: پیگیر تمدید قرارداد «وحید امیری» هستیم، اما قبل از هرگونه مذاکره مستقیم با این بازیکن درباره آینده و تمدید و یا عدم تمدید قرارداد با این بازیکن اظهارنظر نخواهیم کرد.

ایران اکونومیست - گرشاسبی: پیگیر تمدید قرارداد با امیری هستیم
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از باشگاه پرسپولیس؛ گرشاسبی با رد تمامی اظهارنظرها از قول وی در این خصوص؛افزود: هواداران در ارتباط با مسائل مهمی همانند موضوع نقل و انتقال بازیکنان به اخبار غیر رسمی و نقل قول‌های مبهم توجه نکنند.
وی ادامه داد: تا چندی پیش با توجه به مشکل محرومیت، نگرانی‌های زیادی برای پرسپولیس مطرح بود، اما با تلاش‌هایی که انجام شد، هم اکنون پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و با روحیه و امید فصل جدید را آغاز خواهیم کرد.
وی گفت: اقدامات لازم در نقل و انتقالات انجام شده است و اکنون آماده گام آخر می‌شویم.
گرشاسبی با اشاره به اخبار مختلفی که این روزها درباره «علیرضا بیرانوند» دروازه بان پرسپولیس و امیری هافبک این تیم مطرح است، اظهار داشت: درباره امیری تا زمانی که پای میز مذاکره نیامده و حرف هایمان را نزده‌ایم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نداریم پس از جلسه رودررو با این بازیکن اظهار نظر خواهیم کرد، اما آنچه که می‌توان با قطعیت درباره آن صحبت کرد این است که ما امیری را می‌خواهیم و پیگیر‌ تمدید قرارداد با او هستیم.
وی افزود: درباره بیرانوند نیز باید بگویم که او با باشگاه قرارداد دارد و در این باره هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد وی در حال استراحت بوده و پس از دوره استراحت به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد. البته در این باره بعضی اظهارنظرها غیر رسمی هم مطرح شده است که اصلا صحت ندارد.
تصویرها
گرشاسبی: پیگیر تمدید قرارداد با امیری هستیم
نمایش موجودیت‌ها