date_range شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۱۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس پلیس راهور ناجا: 5 هزار پلیس راهور نظم ترافیکی اربعین را برقرار می‌کنند

رئیس پلیس راهور ناجا: 5 هزار پلیس راهور نظم ترافیکی اربعین را برقرار می‌کنند

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: پنج هزار پلیس راهور نیروی انتظامی در قالب 1400 تیم خودرویی و موتوری عهده‌دار ایجاد نظم ترافیکی و ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی شدند.

ایران اکونومیست - رئیس پلیس راهور ناجا: 5 هزار پلیس راهور نظم ترافیکی اربعین را برقرار می‌کنندبه گزارش ایران اکونومیست، سردار تقی مهری روز شنبه در رزمایش ترافیکی اربعین حسینی در میدان صبحگاه پلیس راهور اظهار داشت: طرح ویژه ترافیکی اربعین 97 که از 19 مهرماه آغاز شده و تا 24 آبان ماه امسال ادامه دارد، از امروز در قالب طرحی ویژه با مشارکت تمام استان های هدف در غرب کشور شکل جدیدی به خود گرفته است.
وی ادامه داد: در اجرای این طرح استان های هدف شامل خوزستان، کرمانشاه، همدان، لرستان و مرکزی مدنظر هستند و نیروهای اعزامی از سراسر کشور در این مناطق مستقر خواهند شد.
سردار مهری با بیان اینکه برای ایجاد نظم و برقراری امنیت ترافیکی از تمام دستگاه های مربوطه استفاده شده است، افزود: به منظور کنترل وضعیت ترافیکی مرزهای خروجی چذابه، شلمچه و مهران برنامه ریزی خاصی برای ایجاد ترافیک روان درنظرگرفته شده است و امیدواریم خدمتگزاران خوبی برای زائران حسینی و عاشقان و دلسوختگان حضرت ابی عبدالحسین (ع) باشیم.
بر اساس اعلام قبلی مسئولان ستاد مرکزی اربعین حسینی سال گذشته بیش از 2 میلیون و 300 هزار زائر ایرانی برای حضور در مراسم معنوی اربعین حسینی راهی عتبات عالیات شدند.
تصویرها
رئیس پلیس راهور ناجا: 5 هزار پلیس راهور نظم ترافیکی اربعین را برقرار می‌کنند
نمایش موجودیت‌ها