date_range پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۴۹:۰۵ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

معاون وزیر ورزش و جوانان کشور: فیلترینگ بدترین برخورد با فضای مجازی بود/مشکلات امروز کشور ناشی از بی‌توجه به جوانان است

معاون وزیر ورزش و جوانان کشور:  فیلترینگ بدترین برخورد با فضای مجازی بود/مشکلات امروز کشور ناشی از بی‌توجه به جوانان است
منبع خبر: همدان پرس
دسته خبری: سیاست|دولت

فیلترکردن فضای مجازی بدترین برخورد با فضای مجازی بود | جنگ داخلی ایران فقط یک راه‌حل دارد و آن حضور جوانان در عرصه‌های مدیریتی، فرهنگی و اقتصادی است | امروز سمن‌های ما جزو محیط‌های شناخت شده کشوری است مادر حوزه فاجعه سیل واقعا تشکل‌ها بهترین حضور را داشتند و خودجوش بدون هیچ حمایتی توانستند به مردم سیل‌زده کمک کنند

به گزارش همدان پرس؛ معاون وزیر ورزش و جوانان کشور گفت: فیلتر کردن اشتباه ترین تصمیم و بدترین برخورد با فضای مجازی بود.

محمدمهدی تندگویان در اختتامیه اولین دوره ملی توانمندسازی فضای مجازی و رسانه اظهار داشت: در سال های استقرار دولت روند خوبی در توسعه و بکارگیری سازمانهای مردم نهاد بودیم بطوریکه امروز  ۲ هزار و هفتصد سمن در استان ها کشور فعال هستند.

وی افزود: امروز سمن های ما جزو محیط های شناخت شده کشوری است ما در حوزه فاجعه سیل واقعا تشکل ها بهترین حضور را داشتند و خودجوش بدون هیچ حمایتی توانستند به مردم سیل زده کمک کنند گام خوبی را برداریم و سربلند باشیم.

وی با تاکید بر اینکه جوانان هستند که می توانند ایران را نجات دهند، گفت: جنگ داخلی ایران فقط یک راه حل دارد و آن حضور جوانان در عرصه های مدیریتی، فرهنگی و اقتصادی است.

وی با بیان اینکه اگر امروز دچار مشکل هستیم علت آن بی توجهی به جوانان است؛ ادامه داد: آن روز که جنگ به پا شد جوانان بودند که این کشور را حفظ کردند و در مقابل دنیا ایستادند.

معاون وزیر ورزش با اشاره به ضعف در اطلاع رسانی فعالیت سمن ها بیان کرد: مشکل بزرگ ما ندیده شدن فعالیت های سمن های ما است و دستاوردهای ما شناخته شده نیست و نهادهای مختلف ما در امر قصور کردند یکی از مشکلات ما بحث رسانه است.

مصطفی آزاد بخت نیز با بیان این که جوانان در پیروز انقلاب، تثبیت انقلاب و 8 سال دفاع مقدس انکارناپذیر است اظهار داشت: شهیدان قدرت و توان جمهوری اسلامی هستند و مسئولان باید برای پیشبرد اهدافشان از روح شهدا مدد بگیرند.

وی با بیان اینکه استان همدان تحت مدیریت و برنامه‌های مرکز از استان‌های فعال در حوزه جوانان است، عنوان کرد: تشکیل هیئت اندیشه ورزان جوان از اقدامات بسیار مثبت استان در حوزه جوانان بود که معاون اول رئیس جمهور در سفر به همدان اذعان کرد این اتفاق باید به الگویی برای کشور تبدیل شود.

معاون استاندار همدان با اشاره به  این که استاندار همدان اعتقاد ویژه‌ای به جوانان دارد گفت: اولویت استانداری همدان پرداختن به مسائل و مشکلات جوانان و بانوان است.

آزاد بخت با بیان این که کشور در شرایط حساسی قرار دارد تصریح کرد: دشمن جنگ روانی و اقتصادی بزرگی برعلیه ایران به راه انداخته است اما با محوریت مقام معظم رهبری و اتکا به توانمندی‌های داخلی می‌توانیم از این مرحله عبور کنیم.
نمایش موجودیت‌ها