date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۳۴:۰۰ ق.ظ

ورزشکاران استان سمنان به کمک زلزله‌زدگان کرمانشاه شتافتند

ورزشکاران استان سمنان به کمک زلزله‌زدگان کرمانشاه شتافتند
منبع خبر: صدا و سیما

جامعه ورزش استان سمنان برای کمک به زلزله‌زدگان و مصدومان زمین‌لرزه کرمانشاه اعلام آمادگی کرد.

 به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، جمعی از قهرمانان ورزشی، مربیان، پیشکسوتان، باشگاه داران و هیات های ورزشی استان سمنان اعلام کردند عواید حاصل از برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی را به زلزله زدگان غرب کشور اهدا می کنند. بر این اساس باشگاه سوارکاری کاوه دامغان اعلام کرد همه درآمد امروز(چهارشنبه) این مجموعه ورزشی برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا می شود.
هیات ورزش های همگانی استان سمنان اعلام کرد: متقاضیان شرکت در کلاس های آموزشی این هیات ورزشی می توانند تا مبلغ ۶۰۰ هزار ریال را به حساب 99999 هلال احمر که ویژه کمک به زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت و با ارائه اصل فیش واریزی در کلاس های مربی گری و آموزشی هیات ورزشی های همگانی شرکت کنند.
اگر این وجه در هفته اخیر پرداخت شود ، اعتبار فیش آن برای هیات ورزشی های همگانی تا یک سال است.
شهرام فدائیان رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان دامغان و مسئول باشگاه ورزشی هدف هم برای تامین یک محموله آب معدنی برای ارسال به کرمانشاه قول مساعد داد .
هیات تنیس شهرستان سمنان هم همه عواید مسابقات تنیس جام اخلاق آقایان و بانوان را که قرار است دوشنبه بیست و نهم آبان در سمنان برگزار شود را به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص داد .
باشگاه تنیس سلیم شاهرود هم قرار است جمعه بیست و ششم آبان یک دوره مسابقات با عنوان " آدینه" برگزار کند که درآمد حاصل از آن را پیشاپیش به زلزله زدگان کرمانشاه تقدیم کرد.
سمیرا سنگسری مدیر باشگاه ورزشی آفتاب سمنان هم گفت: اعضای این باشگاه می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تا ساعت 18 پنج‌شنبه در محل باشگاه تحویل دهند تا به دست امدادگران هلال احمر برسانیم ضمن اینکه مدیریت و کادر مربیان باشگاه آفتاب 10درصد حقوق آبان ماه خود را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص دادند.
هیات دارت شهرستان گرمسار هم برای جلب کمک ورزش دوستان قرار است پنج شنبه بیست و پنجم آبان ، یک دوره مسابقات دوستانه دارت برگزار و عواید حاصل از آن را به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص دهد.
امیر طاهری پور مسئول باشگاه ورزشی رکورد سمنان هم اعلام کرد: ورزش دوستان می توانند فیش واریزی خود به حساب کمک به زلزله زدگان کرمانشاه را به هر یک از مراکز این باشگاه ارائه کنند و 10 درصد از مبلغ کمک به زلزله زدگان نیز به عنوان تخفیف شهریه برای آنها محاسبه می شود.
غزل سلطانی قهرمان مسابقات تکواندوی نونهالان جهان از سمنان و جواد عجم قهرمان مسابقات o-sport  کارگران جهان از شاهرود هم با صدور پیام هایی تاکید کردند از کمک مالی و معنوی به زلزله زدگان کرمانشاه دریغ نخواهند کرد.
مدرسه فوتبال متین، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ساحلی سمنان ، جامعه سوارکاران استان سمنان و جامعه معلمان تربیت بدنی شهرستان سمنان هم اعلام کردند به زودی برنامه های حمایتی خود را از زلزله زدگان کرمانشاه اعلام می کنند.
نمایش موجودیت‌ها