date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۰۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدید

افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدید
منبع خبر: صدا و سیما

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار آزاد،- افزایشی 37 هزار تومانی را شاهد بود.

افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدیدبه گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ ​­­هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز­۲۸ تیر ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۳۷ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با رقم ۲ میلیون و ۹۱۸ هزار تومان به فروش رسید.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز­­ به ارزش ۲ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان داد و ستد شد. از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲ هزار و ۵۰۰ تومان رشد قیمت نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۳۷۸ هزار و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز بدون تغییر در مدت مشابه به ارزش ۷۱۷ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز چهارشنبه ۴۱۶ هزار تومان معامله شد و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با رشد یک هزار و ۱۷۰ تومانی به ارزش ۲۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد.

بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا با یک تومان افزایش نسبت به دیروز­­۴ هزار و ۳۵۱ تومان قیمت خورد. هر یورو با ۱۰ تومان رشد ۵ هزار و ۷۹ تومان و هر پوند نیز با ۳ تومان کاهش ۵ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

تصویرها
افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدید
نمایش موجودیت‌ها