date_range پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۲:۰۰ ب.ظ

نورخدا موسوی پس از سالها رنج شهد شهادت نوشید

نورخدا موسوی پس از سالها رنج شهد شهادت نوشید
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: جانباز شهید سید نورخدا موسوی شهد شهادت را سالها به ذره‌ذره جانش نوشانید و در سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) پس از تحمل یک دهه جراحات ناشی از زخم کین متجاوزان این مرز و بوم روبه آسمان آغوش گشود.

نورخدا موسوی پس از سالها رنج شهد شهادت نوشید

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،  محمد مخبر ضمن تسلیت به خانواده شهید نورخدا موسوی افزود: شهادت برازنده جان‌های پاکی است که به یقین حقیقتی از کمال نهایی انسان را در خود محفوظ دارند و جان عاشق شان تمنای ملکوت را همواره زنده و تابنده نگاه داشته است.
اینگونه می‌شود که شهدا روزی داران مدام خوان نعمت الهی می‌شوند و ما در طلب ذره ای از این روزی دعاگو و ملتمس دعایشان هستیم.

وی گفت: در سفری که سال گذشته به استان ولایتمدار لرستان داشتم
توفیق شد تا به عیادت شهید عزیز سید نورخدا موسوی بروم و به نمایندگی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هدیه ایشان را که یک جلد کلام الله مجید و یک چفیه بود را تقدیم کنم ، آرامش و آن حالت رضایی که در چهره نورانی اودیدم تجسم لحظات اخر امام حسین(ع) بودکه «رضا برضائک» را زمزمه می کرد و ابهت و اقتدار همراه با صبر خانواده ایشان یادآور صبوری حضرت زینب کبری (س) بود.

مخبر تاکید کرد: اینجانب شهادت این اسوه شجاعت و مقاومت را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ملت شهید پرور ایران اسلامی ، مردم ولایتمدار استان لرستان به ویژه همسر صبور و خستگی ناپذیر ایشان و فرزندان گرامی شان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان در این ایام پر قدر برای آن شهید عزیز علو درجات و همنشینی با صالحان و برای بازماندگان محترم صبر و اجر مسالت مینمایم .

تصویرها
نورخدا موسوی پس از سالها رنج شهد شهادت نوشید
نمایش موجودیت‌ها