date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۴۲:۰۰ ب.ظ

جریان عمل اسلامی بحرین: انقلاب مردم ما متوقف نخواهد شد

به گزارش سرویس بین الملل  خبرگزاری صدا و سیما  ، جریان «عمل اسلامی» بحرین تاکید کرد : انقلاب مردم ما متوقف نخواهد شد.
به گزارش پایگاه اینترنتی منامه پست بحرین؛ این جریان با صدور بیانیه ای تاکید کرد : انقلاب مردم بحرین متوقف نخواهد شد و این ملت با مسئولانی که اطمینانی به آنها نیست و وعده های خود را زیر پا می گذارند و بارها مردم آنها را تجربه کرده اند، سازش نخواهد کرد.
در این بیانیه که به مناسبت چهاردهم فوریه هفتمین سالگرد انقلاب بحرین صادر شده است؛ آمده است ما امروز در برابر چالشی واقعی قرار داریم.
جریان «عمل اسلامی» بحرین همچنین در این بیانیه تاکید کرد : ادامه راه جهاد ،عزت و کرامت بهترین راه برای تاسیس حکومتی شایسته و جدید است؛ حکومتی که در سایه آن ملت بحرین به صلح و پیشرفت و عزت و کرامت دست یابند.
جریان «عمل اسلامی» بحرین همچنین با اشاره به اینکه انقلاب 14 فوریه، انقلاب دین ، وجدان و عقل است تاکید کرد : این انقلاب ضد قبیله ای ظالم و مستکبر بوده است که با زور، بحرین ما را اشغال کرده است و تا به امروز طغیانگران و متجاوزان این قبیله بر ملت ما با منطق زور و ترور حکمرانی می کنند و به مزدوران خود دستور می دهند به سمت ملت بحرین گلوله شلیک کنند. آنها صدها نفر از ملت ما را به کشتن دادند ، و به منازل مردم بحرین یورش بردند و به ساکنان ان هتک حرمت کردند. آنها ظالمانه اشخاص را در منازلشان بازداشت می کنند و علما ، زنان، کودکان و جوانان بحرین را شکنجه می کنند. آنها هزاران نفر را در زندانها زندانی کردند و به ذلت کشاندند ، و احکامی ظالمانه همچون اعدام، زندان ابد و سالها حبس و لغو تابعیت علیه مردم صادر می کنند.

نمایش موجودیت‌ها