date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۵۵:۰۰ ب.ظ

امام جمعه شهر لیکک؛ نقش برجسته اسلام در افول جهان غرب

امام جمعه شهر لیکک؛ نقش برجسته اسلام در افول جهان غرب
منبع خبر: صدا و سیما

امام جمعه شهر لیکک پیروزی انقلاب اسلامی و الگو گرفتن آزادیخواهان جهان از نظام اسلامی را مهمترین دلیل افول جهان غرب دانست.

به گزارش  خبرگزاری صدا و سیما  مرکز کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه شهر لیکک در خطبه‌های نماز امام جمعه شهر لیکک؛ نقش برجسته اسلام در افول جهان غربجمعه این شهر با اشاره به دشمنی غرب با نظام جمهوری اسلامی گفت: مشکل نظام استکباری با انقلاب اسلامی در موضوع ایدئولوژی و اعتقادت مذهبی است و استکبار جهانی به کمتر از حذف نظام جمهوری اسلامی راضی نمی‌شود.
حجه الاسلام افروغی افزود: حضور با اقتدار ایران در خاورمیانه، باعث شده تا استکبار جهانی با پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی از ایران اسلامی سیلی خورده و مغلوب شوند.
وی با بیان اینکه تحریم‌ها در همه دوره‌ها بوده و فقط شدت آن کم و زیاد شده است اضافه کرد: وجود این تحریم‌ها نمی‌تواند در اراده ملت ایران خللی ایجاد کند.
امام جمعه شهر لیکک بیان کرد: نشانه شکست آمریکا در مورد تحریم‌ها اجازه خرید نفت به ۸ کشور است و قطعا این نشان از اقتدار ایران اسلامی در جنگ نرم است.
وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: باید نظریه مقاومت روز به روز تبلیغ و کار‌های جهادی، رشد علمی و فرهنگی در بین مردم خصوصا جوانان نهادینه شود تا با مقاومت در زمینه‌های مختلف شاهد رشد و توسعه کشور باشیم.
حجه الاسلام افروغی همچنین با اشاره به سنت پسندیده وقف اضافه کرد: این سنت در اسلام بسیار پسندیده است و برای نشر آن باید تلاش شود تا با حفظ و نشر آن شاهد از یاد رفتن این رسم پسندیده نباشیم.
وی در ادامه از روند حل مشکل اراضی کشاورزی و مسکونی مردم در شهرستان بهمئی گفت: با تلاش و پیگیری از وزارتخانه مربوطه این مسئله قابل حل است، ولی در استان پیگیری و همکاری لازم انجام نمی‌شود که انتظار می‌رود مسئولان در این زمینه برای رفع مشکل مردم اقدام کنند.
تصویرها
امام جمعه شهر لیکک؛ نقش برجسته اسلام در افول جهان غرب
نمایش موجودیت‌ها