date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۱۹:۰۰ ب.ظ

همبستگی ملی از سرمایه‌های ارزشمند کشور

همبستگی ملی از سرمایه‌های ارزشمند کشور
منبع خبر: صدا و سیما

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با اشاره به اهمیت وحدت و حفظ انسجام گفت: همبستگی ملی از سرمایه‌های ارزشمند کشور است.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه اراک با اشاره به اهمیت وحدت و حفظ انسجام ملی گفت : همبستگی ملی از سرمایه های ارزشمند کشور محسوب می شود . 

آیت الله دری نجف آبادی خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی هم گفت : با تلاش و پیگیری مشکلات مردم و تقویت حس مسئولیت پذیری در قبال مردم ؛ مشکلات کشور را رفع کنید .

امام جمعه اراک در ادامه خطبه ها از مردم خواست با صبر و شکیبایی مدیران را در راه برطرف کردن مشکلات یاری کنند.

وی به نقش موثر خانواده ها در تربیت اجتماعی و اخلاقی فرزندان اشاره کرد و گفت : دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه و رخنه در بین مردم به ویژه جوانان هستند که باید مراقب باشیم . 

امام جمعه اراک افزود : منافقان با ترفندهای مختلف و با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی در تلاشند، با هر شیوه ای به نظام اسلامی ایران ضربه وارد کنند.
آیت الله دری از دستگاه قضایی  خواست با شناسایی و برخورد با  عوامل ناآرامی های اخیر،  امنیت را به جامعه برگردانند و با فریب خوردگان نا آگاه هم با ملایمت رفتار کنند .

عضو مجلس خبرگان رهبری  افزود : تولید کنندگان با پرداخت مالیات به موقع و دولت نیز با نظارت وِیژه بر قاچاق کالا و ارز می توانند از همه فرصت ها و ظرفیت های کشور برای رفع موانع استفاده کنند.
آیت الله دری نجف آبادی با اشاره ترفند شبکه های معاند به ویژه رسانه بی بی سی و بخش مستندی مغرضانه گفت : فردی شایسته تر، مدیرتر، دلسوزتر و جامع تر از مقام معظم رهبری برای سکان داری کشتی نظام اسلامی ایران وجود ندارد و اکنون 28 سال از این مسئولیت خطیر می گذرد.
بازخوانی وقایع عملیات کربلای پنج، شهادت امیرکبیر، سالگرد وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی و فرار شاه معدوم از جمله دیگر موضوعاتی بود که خطیب جمعه اراک به آن اشاره کرد.

نمایش موجودیت‌ها