date_range سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۲۸:۰۰ ب.ظ

بعد از قهرمانی جوانان در جهان؛ تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از مردم و مسئولان

بعد از قهرمانی جوانان در جهان؛ تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از مردم و مسئولان
منبع خبر: صدا و سیما

فدراسیون وزنه‌برداری از پیام‌ها و تبریکات محبت‌آمیز و دلگرم‌کننده مردم، هواداران و مسئولان کشور تشکر کرده و آن را موجب اعتلای این ورزش دانست.

بعد از قهرمانی جوانان در جهان؛ تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از مردم و مسئولانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران برای سومین بار در مسابقات جهانی، با واکنش های متعددی از سوی مردم و مسئولان همراه شد. این قهرمانی که برای سومین بار پیاپی روی داد، موجی از خرسندی و شادی را در جامعه به همراه داشت که البته، نشان از یک فرآیند توسعه محور و آینده نگر بود که به درستی از سوی مقامات، به خصوص رئیس محترم جمهوری اسلامی و رئیس مجلس شورای اسلامی درک شد.

در این راستا، فدراسیون وزنه برداری در پیامی، به تقدیر از این توجهات و عنایات پرداخت و آن را بهترین حمایت در جهت ادامه این مسیر افتخارآمیز دانست.

در این پیام آمده است: در روزهای که دشمن تلاش دارد تا موجی از یاس و ناامیدی را بر کشور حاکم کند تا به اهداف پلید و رسوا شده خود برسد، جوانان وزنه بردار موفق شدند بر قله افتخار بایستند که الحق، مورد عنایت و توجه ویژه آحاد ملت و مسئولان قرار گرفت. در چنین شرایطی، درک دقیق و عمیق ریاست محترم جمهوری و ریاست محترم مجلس شورای اسلامی از این حرکت بزرگ و افتخارآفرینی صورت گرفته، موجب خرسندی و شعف بزرگی در خانواده وزنه برداری شده است. بی تردید، این توجهات و محبت های صورت گرفته، انگیزه ای مضاعف و دلگرمی بی نظیری را برای اعضای این خانواده فراهم می کند.

در بخش دیگری از پیام فدراسیون وزنه برداری امده است: باید از حمایت همه جانبه هیئت های استانی و فعالان در این رشته در سراسر کشور تشکر کرد که امروز، زحمات آنها به بار نشسته و تیمی در طراز قهرمانی جهان به مسابقات اعزامی می شود. باید اذعان داشت که آن زحمات به نتیجه رسیده و البته، موج حمایت ها و تقدیرهای این خانواده بزرگ نیز قابل تقدیر و تشکر است. اینها نشان از آن دارد که آینده بی نظیری در انتظار این خانواده بزرگ و افتخارآفرین است.

فدراسیون وزنه برداری در پایان، از ملت شریف کشور که در روزهای اخیر با دعای خیر خود، حامی اصلی این تیم و این ورزش هستند، کمال تشکر را داشته و این موفقیت را مرهون حمایت های وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، ادارات کل استانی و تمامی زحمت کشان دانسته و از آنها قدردانی ویژه دارد.

تصویرها
بعد از قهرمانی جوانان در جهان؛ تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از مردم و مسئولان
نمایش موجودیت‌ها