date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۴۵:۰۰ ب.ظ

ورزشگاه شهید شیرودی؛ گلریزان ورزشکاران پایتخت‌نشین به نفع زلزله‌زدگان

ورزشگاه شهید شیرودی؛ گلریزان ورزشکاران پایتخت‌نشین به نفع زلزله‌زدگان
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|آیین

قهرمانان و چهره‌های ورزشی تهران و کشور آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای هموطنان آسیب زده از زلزله غرب کشور شده‌اند.

ورزشگاه شهید شیرودی؛ گلریزان ورزشکاران پایتخت‌نشین به نفع زلزله‌زدگانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان تهران؛ چهره های ورزشی و قهرمانان به همراه مدیران ورزش و روسای فدراسیون ها در کنار سایر اقشار جامعه ضمن ابراز همدردی با زلزله زدگان استان های غربی ایران، آمادگی خود را برای دریافت کمک های مردمی اعلام کردند.

از این رو جامعه ورزش تهران چهارشنبه 24 آبان در ورزشگاه شهید شیرودی تهران گرد هم می آیند تا با کمک های هم میهنان عزیز بتواند مرهمی باشند بر زخم های بازماندگان این حادثه.

براساس این گزارش، جامعه ورزش و جوانان استان تهران متشکل از مدیران ستادی و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، روسا و پرسنل هیئت های ورزشی پایتخت، همراه با قهرمانان و چهره های نامی ورزش پایتخت، فردا با حضور در ورزشگاه شهید شیرودی، همپای مدیران کشوری و دیگر چهره های ورزشی، نسبت به اهدا کمک های مردمی برای هموطنان آسیب زده از زلزله غرب کشور، اقدام خواهند کرد.

ورزشکاران و چهره های صاحب نام ورزش تهران و ایران، فردا از ساعت 9 و 30 صبح تا 15 در ورزشگاه شهید شیرودی واقع در خیابان مفتح جنوبی منتظر دریافت کمک های مردمی هستند.

تصویرها
ورزشگاه شهید شیرودی؛ گلریزان ورزشکاران پایتخت‌نشین به نفع زلزله‌زدگان
نمایش موجودیت‌ها