date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۴۱:۰۰ ب.ظ

فردا جمعه 17 آذرماه تظاهرات سراسری ضدآمریکایی - صهیونیستی در پاسخ به تصمیم شیطانی ترامپ

فردا جمعه 17 آذرماه تظاهرات سراسری ضدآمریکایی - صهیونیستی در پاسخ به تصمیم شیطانی ترامپ
منبع خبر: صدا و سیما

دعوت حوزه علمیه خراسان به حضور نمازگزاران جمعه در تظاهرات ضدآمریکایی، صهیونیستی

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی ،مدیریت حوزه علمیه خراسان اعلام کرد:تــظاهــرات فردا جمعه 17 آذرماه تظاهرات سراسری ضدآمریکایی - صهیونیستی در پاسخ به تصمیم شیطانی ترامپ ســراسـری ضـدآمـریـکـایـی - صـهیونیـســتی در پاسـخ به تصـمیم شـیطانی ترامپ فـردا جمعــه 17 آذر مـاه پـس از اقامــۀ نـماز درمصلی ها و میعادگاه های نماز جمعه سـراسـر کشـور( در بیش از 1000 شهرستان و شهر) برگزار می شود.

به همین مناسبت حوزه علمیه خراسان با صدور بیانیه ای اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را به شدت محکوم کرد و از نمازگزاران جمعه برای شرکت در راهپیمایی ســراسـری ضـدآمـریـکـایـی - صـهیونیـســتی دعوت کرد. در این بیانیه آمده است:شهر قدس که مسجد الاقصی، نخستین قبله مسلمانان را در خود جای داده است، بخش لا ینفک فلسطین بوده و از جایگاه ویژه ای در نزد مسلمانان برخوردار است. بر کسی پوشیده نیست که تصمیم ابلهانه، تحریک آمیز و شیطانی آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی ضمن رسوایی و آشکارسازی نیات پلید، شوم و شیطانی دولت مستکبر و مستبد آمریکا و بی اعتبار کردن بیش تر این کشور نزد آندسته از کشورها و ملت های جهان که هنوز به بی طرفی این کشور در روند سراب گونه مذاکرات صلح باور دارند، آن را نشانی آشکار از ترس و استیصال از انتفاضه بزرگ آزاد سازی فلسطین می داند.
بدون شک یکی از مهمترین علل برهم خوردن ثبات و امنیت خاورمیانه همین تداوم اشغالگری و حمایت های جانب دارانه و بی دریغ دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی و محروم ماندن ملت مظلوم فلسطین از حقوق حقه خویش است.

بی شک این تصمیم نابخردانه آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن شهر قدس به عنوان پایتخت یکپارچه رژیم صهیونیستی نه تنها به صلح و ثبات منطقه کمک نخواهد کرد، بلکه بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(حفظه الله) نشان از ضعف و استیصال این رژیم کودک کش داشته و منجر به تحریک مسلمانان، شعله ور شدن انتفاضه جدید و همچنین تشدید تندروی ها می شود که مسئولیت آن متوجه دولت این کشور و رژیم صهیونیستی است.
بدون شک قدس شریف تا ابد پایتخت فلسطین و محور اصلی وحدت و قبله اول امت بزرگ اسلامی باقی خواهد ماند و به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم سفاک، اشغالگر و تروریست صهیونیستی به هیچ وجه اعتبار نخواهد داشت.
حوزه علمیه خراسان ضمن اعلام همبستگی خود با ملت مظلوم فلسطین، از علمای اعلام، اساتید معظم، فضلا، طلاب و آحاد ملت خداجو و عزت خواه خراسان بزرگ دعوت می کند تا فردا جمعه هفدهم آذرماه، همگام با ایران اسلامی پس از نماز پرصلابت و دشمن شکن جمعه، با حضور در تظاهرات ضدآمریکایی-صهیونیستی، فریاد نفرت و انزجار و خشم انقلابی خود را علیه آمریکای جنایت پیشه و رژیم تروریست پرور صهیونیست برآورند و شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دهند.

تصویرها
فردا جمعه 17 آذرماه تظاهرات سراسری ضدآمریکایی - صهیونیستی در پاسخ به تصمیم شیطانی ترامپ
نمایش موجودیت‌ها