date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۰۱:۰۰ ب.ظ

تو کز محنت دیگران بی غمی… ! + فیلم

تو کز محنت دیگران بی غمی… ! + فیلم
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

مردم نوعدوست آذربایجان غربی از نخستین ساعات وقوع زلزله مهیب در استان کرمانشاه به یاری هموطنان مصیبت‌دیده خود شتافتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز  آذربایجان غربی، مردم نوعدوست استان از نخستین ساعاتی که امکان یاری به هموطنان مصیبت دیده خود در کرمانشاه را به دست آوردند به یاری آنها شتافتند تا بار دیگر مصداقی باشند بر انسانیت و روح بلند ایرانیان.

مردم با صف بستن در مقابل پایگاههای انتقال خون، ارسال بسته های کمک شامل پتو، کنسرو و همچنین پرداخت وجه نقد تلاش کردند تا محبتشان را مرهمی کنند بر زخم های مردم کرمانشاه .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه ساعت 5:30 صبح روز بعد از حادثه 16 تیم امدادی به محل حادثه از جمعیت هلال احمر استان اعزام شدند گفت: یک بالگرد هلال احمر استان جهت امداد هوایی ، 10 تیم اسکان اضطراری ، 4 تیم آوار برداری ، 2 تیم واکنش سریع و همچنین یک تیم درمان اضطراری شامل 20 پزشک و پرستار به محل زلزله ارسال شده است.

محمودی افزود: محموله کمک های مردمی استان نیز فردا به محل حادثه ارسال خواهد شد.


وی ادامه داد: شماره حساب 99999 در تمام بانک های عامل جهت واریز کمک های نقدی هموطنان عزیز در نظر گرفته شده است و هپچنین با شماره *724# نیز می توانند کمک های نقدی خود را ارسال کنند.


نجفی معاون فنی و فن آوری های نوین انتقال خون استان نیز در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما از استقبال بی نظیر هم استانی های عزیز در جهت تامین بانک خون در تمام گروه ها و تکمیل شدن ظرفیت بانک خون استان خبر داد.

 

 

 

ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها