date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۱۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کهنوج کشف 12 تن مواد مخدر در کهنوج

کهنوج کشف 12 تن مواد مخدر در کهنوج
منبع خبر: صدا و سیما

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج از کشف بیش از 12 تن انواع مواد مخدر در 9 ماهه امسال در شهرستان کهنوج استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما سیمی با بیان اینکه استان کرمان بدلیل موقعیت جغرافیایی در خط مقدم کهنوج کشف 12 تن مواد مخدر در کهنوج مبارزه با قاچاق مواد مخدر قرار دارد،اظهار داشت: امسال 120قاچاقچی عمده مواد مخدردر این شهرستان دستگیر و با دستور قضائی روانه زندان شده اند.
وی همچنین افزود: در این مدت بیش از 115خودرو به همراه مقادیر زیادی سلاح ومهمات از قاچاقچیان عمده مواد مخدر کشف وضبط شده است.
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کهنوج افزود: همچنین بالغ بر 40میلیارد ریال وجه نقد از حساب های سرکردگان باندهای قاچاق مواد مخدر به جرم پولشویی بلوکه شده است.
سیمی درادامه با اشاره به برخورد با خرده فروشان مواد مخدر اظهار داشت:از ابتدای سال جاری 74مکان عرضه وتوزیع مواد مخدر در شهرستان کهنوج شناسایی شده وپلمب شده است.
وی همچنین از توقیف یک محموله سنگین مواد مخدر دراین شهرستان طی چند روز گذشته خبر داد وافزود: یک محموله مواد مخدر هم که از شهرستان خاش استان سیستان وبلوچستان بارگیری شده بود و قاچاقچیان به صورت مسلحانه قصد انتقال آن را ازاستان کرمان داشتند توقیف شد.
سیمی افزود:در این رابطه هم دو قاچاقچی اهل استان سیستان وبلوچستان دستگیر و از متهمان یک قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف و چهار تیغه خشاب حاوی 118 تیر جنگی کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد:در بازرسی از خودروی این قاچاقچیان 63 کیسه موادمخدر به میزان ششصد و چهل و سه کیلو و نهصد و ده گرم تریاک کشف شد

تصویرها
کهنوج کشف 12 تن مواد مخدر در کهنوج
نمایش موجودیت‌ها