date_range شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۸:۰۰ ق.ظ

جام جهانی 2018 روسیه؛ برنامه مسابقات گروه ششم و هفتم

جام جهانی 2018 روسیه؛ برنامه مسابقات گروه ششم و هفتم
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|فوتبال

رقابت‌های فوتبال جام جهانی 2018 روسیه امروز با انجام سه مسابقه دیگر پیگیری می‌شود.

جام جهانی 2018 روسیه؛ برنامه مسابقات گروه ششم و هفتمبه گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ رقابت‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز در گروه‌های ششم و هفتم پیگیری می‌شود که ابتدا از گروه هفتم رقابت‌ها بلژیک سه امتیازی به دیدار تونسی می‌رود که از بازی اول خود امتیازی کسب نکرده است. این مسابقه از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در ورزشگاه "اسپارتاک" مسکو با قضاوت "جیر ماروفو" از آمریکا برگزار می‌شود.
همچنین از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه تیم‌های مکزیک و کره جنوبی از گروه ششم مسابقات در ورزشگاه روستوف آرنا شهر روستوف روبروی هم قرار می‌گیرند که این مسابقه با قضاوت "میلوراد ماژیچ" از صربستان برگزار می‌شود. مکزیک با شکست ژرمن‌ها در بازی نخست به دنبال دومین پیروزی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام است و کره ای‌ها هم برای بقا در مسابقات و گریز از حذف تلاش می‌کنند.
ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه امشب از همین گروه تیم‌های آلمان و سوئد در دیداری حساس به مصاف هم می‌روند. این مسابقه در ورزشگاه "المپیک فیشت" شهر سوچی با قضاوت "شیمون مارسینیاک" از لهستان برگزار می‌شود. مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی که در بازی نخست شکست ناباورانه‌ای مقابل مکزیک تجربه کرد، حالا به دنبال امتیاز است و سوئدی‌ها هم برای کسب دومین پیروزی خود و قرار گرفتن در جمع ۱۶ تیم مرحله بعد می‌جنگند.
اما در مسابقات روز گذشته و در گروه چهارم نیجریه ۲ بر صفر از سد ایسلند گذشت، تیم ملی برزیل در گروه پنجم ۲ بر صفر مقابل کاستاریکا به پیروزی رسید و در همین گروه سوییس ۲ بر یک صربستان را شکست داد.
تصویرها
جام جهانی 2018 روسیه؛ برنامه مسابقات گروه ششم و هفتم
نمایش موجودیت‌ها