date_range سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۲۳:۰۰ ب.ظ

-مسابقات جهانی کشتی؛ کشتی ایران بازهم بدون فینالیست

-مسابقات جهانی کشتی؛ کشتی ایران بازهم بدون فینالیست
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|کشتی

مهدی محسن‌نژاد در 60 و علی‌اکبر حیدری در 97 کیلوگرم با شکست در نیمه‌نهایی کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان از رسیدن به دیدار فینال بازماندند ضمن اینکه علی ارسلان در 72 و مهدی ابراهیمی در 82 کیلوگرم نیز راهی گروه بازنده‌ها شدند.


به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ در ادامه رقابت‌های ۵ وزن دوم کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در بخارست، مهدی محسن‌نژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم در دیدار نیمه نهایی مقابل فومیتا از ژاپن با نتیجه ۷ بر صفر شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.
محسن‌نژاد برای کسب مدال برنز جهان فردا شب(چهارشنبه) به مصاف برنده مبارزه کشتی‌گیران آلمان و ارمنستان خواهد رفت.

محسن نژاد پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس در دور دوم برابر هلاری ماگیسالو از استونی ۸ بر صفر پیروز شد.
وی در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی نیز برابر رضوان آرنات از رومانی با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.

علی اکبر حیدری فرنگی‌کار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران هم در مرحله نیمه نهایی مقابل توئروئک از مجارستان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و او نیز از رسیدن به فینال بازماند تا تیم ایران در هیچ کدام از ۱۰ وزن کشتی فرنگی، حتی یک فینالیست هم نداشته باشد.

حیدری پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل مجیا کاستلو از هندوراس به سختی و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. حیدری در دومین مبارزه مقابل یوتا نارا از ژاپن با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.

در حالی تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران هیچ فینالیستی در ۱۰ وزن این رقابت ها نداشت که تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ایران نیز به تازگی در رقابت‌های جهانی بوداپست در ۲۰ وزن هیچ فینالیستی نداشتند.

نمایش موجودیت‌ها