date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۲۲:۰۰ ب.ظ

قهرمانی تیم والیبال نشسته جامعه معلولان مازندران

قهرمانی تیم والیبال نشسته جامعه معلولان مازندران
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|والیبال

تیم والیبال نشسته جامعه معلولان مازندران در نیم‌فصل لیگ برتر والیبال نشسته کشور به مقام قهرمانی رسید.

قهرمانی تیم والیبال نشسته جامعه معلولان مازندران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در حساس ترین دیدار هفته هفتم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال نشسته کشور ، تیم جامعه معلولان مازندران دیشب جمعه 22 دی در دیداری خانگی در سالن ورزشی شهید عظیمی بابلسر میزبان تیم رده دومی گسترش فولاد تبریز، نزدیک ترین تعقیب کننده خود در صدرجدول رده بندی این مسابقات بود که در پایان میهمان خود را با نتیجه 3 بر 1 با شکست داده و با کسب هفتمین پیروزی، عنوان قهرمانی نیم فصل مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاه های ایران را از آن خود کرد.
شاگردان نقی مهدوی در تیم جامعه معلولان مازندران در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازهای (25 بر 14 )، ( 25 بر22) و ( 25 بر14) میهمان خود تیم گسترش فولاد تبریز را شکست داده و تنها ست دوم این دیدار را با نتیجه ( 25 بر 21 ) به میهمان واگذار کردند.
تیم گسترش فولاد تبریز که هدایت آن برعهده هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بزرگسالان کشور است، دراین فصل از 6 بازیکن ملی پوش از جمله صادق بیگلدلی، مهدی بابادی، میثم علیپور، محمد خالقی، امیرحسین کفشدار و حسین فرزانه در ترکیب خود استفاده می کند.
با این حال تیم جامعه معلولان مازندران نیز در رقابت های این فصل با در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوشی همچون داود علیپوریان کاپیتان تیم ملی و مرتضی مهرزاد ، مجید لشکری و رمضان صالحی سه ملی پوش مازندرانی و احمد ایری ملی پوش گلستانی و سعید ابراهیمی بازیکن سابق و با تجربه تیم ملی به همراه چند بازیکن با تجربه از امیدهای اصلی کسب قهرمانی به شمار می روند.
نماینده مازندران در پایان هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور با کسب 21 امتیاز و بدون شکست درصدر جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت و فاصله خود را با تیم رده دومی و 18 امتیازی گسترش فولاد تبریز به 3 امتیاز افزایش داد.
تیم جامعه معلولان مازندران در فصل گذشته این مسابقات نیز با عنوان بهزستی مازندران قهرمانی لیگ را از آن خود کرده بود.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور با حضور هفت تیم هیات قم، پالایش نفت آبادان، هیات اراک، ذوب آهن اصفهان، روان کارهای گلستان، شهرداری ارومیه، گسترش فولاد تبریز و جامعه معلولان مازندران برگزار می شود.

تصویرها
قهرمانی تیم والیبال نشسته جامعه معلولان مازندران
نمایش موجودیت‌ها