date_range جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۴۷:۰۰ ب.ظ

شرمساری در پایتخت انگلیس؛ افزایش 20 درصدی تجاوز جنسی در لندن

شرمساری در پایتخت انگلیس؛ افزایش 20 درصدی تجاوز جنسی در لندن
منبع خبر: صدا و سیما

پلیس انگلیس اعلام کرد شمار حملات جنسی در پایتخت انگلیس روبه افزایش است و تجاوز جنسی در مدت یک سال، 20 درصد افزایش یافته است.

  به گزارش سرویس بین الملل  خبرگزاری صدا و سیما   ؛ پلیس انگلیس اعلام کرد شمار حملات جنسی در پایتخت انگلیس رو به افزایش است و تجاوز جنسی در مدت یک سال، 20 درصد افزایش یافته است. تارنمای روزنامه ایوینینگ استاندارد نوشت براساس آمار دفتر شهردار لندن، در 12 ماه منتهی به ماه فوریه امسال، 7613 تجاوز جنسی ثبت شده که این میزان در دوازده ماه منتهی به فوریه پارسال، 6392 مورد بود. به نوشته ایوینینگ استاندارد، اگرچه افزایش آمار ممکن است به ایجاد اعتماد در قربانیان تجاوز جنسی و نه فقط افزایش تجاوزهای جنسی مربوط شود، سوفی لیندن (Sophie Linden)، معاون امور پلیسی و جرایم شهردار لندن گفته است این آمار می تواند نشانگر افزایش واقعی حملات و تجاوزهای جنسی در پایتخت باشد.
به نوشته ایوینینگ استاندارد، کریگ مک کی (Craig Mackey)، از فرماندهان پلیس انگلیس گفته است درباره علت افزایش آمار تجاوز جنسی در لندن، علتی به ذهنش نمی رسد و بررسی درباره علت این افزایش، به بررسی بیش تر نیاز دارد. براساس آماری که دفتر شهردار لندن منتشر کرده است، شمار حملات جنسی غیر از تجاوز ها در لندن، پارسال با 8 درصد افزایش به حدود 20 هزار مورد رسید اما کارشناسان معتقدند از آنجایی که بسیاری از قربانیان، به پلیس شکایت نمی کنند میزان واقعی حملات و تجاوزهای جنسی در لندن، به مراتب بیش از این میزان است.

نمایش موجودیت‌ها