date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۳۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

اعلام آمادگی جراحان پلاستیک برای اعزام به مناطق زلزله‌زده

اعلام آمادگی جراحان پلاستیک برای اعزام به مناطق زلزله‌زده
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اشاره به اعلام آمادگی جراحان پلاستیک برای اعزام به مناطق زلزله‌زده به منظور انجام عمل‌های جراحی زلزله‌زدگان مصدوم گفت: تعداد زیادی از جراحان پلاستیک و زیبایی برای کمک به حادثه‌دیدگان زلزله کرمانشاه و غرب کشور اعلام آمادگی کرده‌اند و در صورت نیاز و فراخون به منطقه حادثه‌دیده اعزام می‌شوند.

اعلام آمادگی جراحان پلاستیک برای اعزام به مناطق زلزله‌زده

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی این انجمن، بابک نیکو مرام درباره تمهیدات انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران برای کمک به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه و غرب کشور افزود: دکتر محمد باقرحسینی، رئیس سازمان نظام پزشکی کرمانشاه که خود از جراحان پلاستیک و زیبایی برجسته ایران بشمار می‌رود در منطقه برای کمک به حادثه دیدگان حضور دارد.

دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با بیان اینکه تعداد زیادی از مصدومان زلزله به تهران منتقل شده‌اند، ادامه داد: جراحان پلاستیک و زیبایی از هیچ تلاشی برای کمک به این افراد فروگذاری نکرده و همه اقدامات درمانی را رایگان انجام می‌دهند.

نیکو مرام از کمک نقدی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران به مردم زلزله زده کرمانشاه و غرب کشور خبر داد و گفت: از اعضای انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران به منظور کمک به مردم آسیب دیده از زلزله در استان کرمانشاه و غرب کشور مبلغ پانصد میلیون ریال کمک نقدی جمع آوری و به سازمان نظام پزشکی استان کرمانشاه پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: بدیهی است که انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران آماده هرگونه کمک و یاری به هموطنان آسیب دیده هم در قالب اعزام نیروی انسانی فوق تخصص و نیز کمک‌های نقدی و غیرنقدی بعدی برای بازسازی مناطق آسیب دیده در آینده نزدیک خواهد بود.

تصویرها
اعلام آمادگی جراحان پلاستیک برای اعزام به مناطق زلزله‌زده
نمایش موجودیت‌ها

آگهی