date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۱۲:۰۰ ب.ظ

کیش: تلاش مسئولان برای حل مشکلات کشور

کیش: تلاش مسئولان برای حل مشکلات کشور
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|مجلس

امام جمعه کیش گفت: مسئولان اگر ضعف‌ها و مشکلات را برطرف کنند، دشمنان نمی‌توانند در کشور تاثیرگذار باشند.

کیش: تلاش مسئولان برای حل مشکلات کشوربه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم، گفت: رهبر معظم انقلاب با تمام دقت و اشراف به امور حوادث اخیر در کشور را تحلیل کردند و علاوه بر اینکه مطالبات به حق مردم را قانونی و حق مسلم آنان دانستند ، آشوب و تخریب اموال عمومی ، توهین به مقدسات و پرچم کشور را حرکاتی ناشایست و متاثر از دشمنان عنوان کردند.
وی افزود: حضرت آیت الله خامنه ایی فرمودند بر اساس شرع و قانون اساسی همه مردم حق اعتراض دارند و می توانند خواسته های خود را مطرح کنند.
امام جمعه کیش گفت: رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولان فرمودند: ما در کشور ضعف ها و مشکلات زیادی داریم که باید برطرف شود و اگر این ضعف ها برطرف شود دشمنان دیگر نمی توانند در کشور تاثیر گذار باشند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده به تشکیل تعاونی ها و گسترش اقتصاد تعاونی هم اشاره کرد و گفت: علاوه بر کشور در کیش هم توجه به تعاونی های توزیعی و تولیدی می تواند به رشد اقتصادی کشور کمک قابل توجهی کند.
وی افزود: محرومان حق دارند از امکانات بهره مند شوند و بتوانند مایحتاج خود را تامین کنند.
وی در پایان با اشاره به 26 دی سالروز فرار شاه از کشور گفت: رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، تزلزل شخصیت شاه و اتحاد ملت ایران موجب فرار شاه از میهن شد.
وی همچنین یاد شهیدان نواب صفوی و فدائیان اسلام و شهید سید مهدی حکیم را گرامیداشت و شهدا را سرمایه های اسلام دانست.
تصویرها
کیش: تلاش مسئولان برای حل مشکلات کشور
نمایش موجودیت‌ها