date_range پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۴۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

جاکارتا 2018؛ همایون‌پور: بخت با ما یار نبود

جاکارتا 2018؛ همایون‌پور: بخت با ما یار نبود
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان پس از کسب عنوان چهارمی بازی‌های پاراآسیایی گفت: بازی قشنگی را شاهد بودیم اما به خاطر یک پوئن حساس بازی را برابر تایلند واگذار کردیم.

جاکارتا 2018؛ همایون‌پور: بخت با ما یار نبودبه گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیما از اندونزی؛ آذر همایون پور پس از شکست تیم ملی برابر تایلند اظهار داشت: بازی پایاپای و از همه نظر قشنگ و تماشایی بود اما بخت با ما یار نبود. در لحظه های آخر توانستیم بازی را در دست بگیرم اما متاسفانه در یک پوئن حساس بازی را واگذار کردیم.
وی افزود: ما حتی رو شوت های پنالتی لحظه آخر با بچه ها کار کرده بودیم و اینکه اگر ثانیه آخر توپی را عقب باشیم باید چه کاری انجام دهیم، اما متاسفانه بچه های ما اینقدر تجربه ندارند و نمی توانند عملکردی که به آنها دیکته می شود را در زمین انجام دهند.
سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان درخصوص دلایل شکست تبم ملی گفت: ما نتوانستیم در لحظه آخر امتیاز را به دست آوریم درحالیکه فرصت زیادی را در اختیار داشتیم و حتی از زمان هایمان مفید استفاده کنیم محقق نشد و ما با اختلاف یک امتیاز شکست خوردیم.
وی ادامه داد: شاگردانم هر آنچه در توانشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند اما متاسفانه بخت با ما یار نبود تا بتوانیم توپ هایی را که رها می کردیم وارد سبد کنیم و امتیاز کسب کنیم.

تصویرها
جاکارتا 2018؛ همایون‌پور: بخت با ما یار نبود
نمایش موجودیت‌ها