date_range جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۴:۰۰ ب.ظ

رهبر وارسته و مردم متحد، رمز پیروزی انقلاب اسلامی

رهبر وارسته و مردم متحد، رمز پیروزی انقلاب اسلامی
منبع خبر: صدا و سیما

خلوص نیت، وحدت، آینده‌نگری، تفکر و داشتن رهبری وارسته که فکر مردم را جهت‌دهی کند، عوامل مهم پیروزی ملت ایران بود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی امام جمعه بجنورد گفت: عامل پیروزی و رمز ماندگاری انقلاب به اخلاص عمیق امام و حضور و اتحاد مردم برمی گردد.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با اشاره به اهمیت 19 دی سال 56 در شکل گیری انقلاب، افزود: این روز، نقطه عطف انقلاب بود که باعث شد مردم در جریان های مختلف به میدان بیایند و انقلاب پیروز شود.

وی از قم به عنوان سرچشمه اصلی انقلاب یاد کرد که پشتوانه معنوی مهمی برای حرکتی شد که دنیا را تکان داد و گفت: به تعبیر رهبری قم شهر انقلاب و مادر انقلاب است و بنابراین بزرگان نظام نباید بگذارند نقش کانونی قم در انقلاب کمرنگ شود. 

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی یادآور شد: امروز هم جبهه استکبار نگران است که مبادا در جایی از عالم، انقلاب و اسلام آنقدر توسعه یابد که تمدن های غرب را متلاشی کند.

وی با اشاره به فتنه جدید آمریکا در جمع کردن منافقین از کشورهای مختلف اروپایی در عراق برای درست کردن یک لانه زنبور، گفت: باید حواس خود را بیشتر جمع کنیم زیرا که دشمن پس از شکست در سوریه امروز در عراق برنامه ریزی می کند تا لایه نفوذی برای خود ایجاد کند.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب قدرت و عظمت ایران روز به روز بیشتر شده و رئیس جمهور نیز خبر از پرتاب سه ماهواره با موشک هایی که خودمان ساخته ایم خبر داده است.

امام جمعه بجنورد با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، گفت: پیام آور کربلا مجموعه ای از فضائل علم و دانش بی کران، شجاعت، عفاف و متانت و ایثار و کهکشانی از کرامت و فضیلت بود و شایسته است زنان و دختران ما، این بانوی بزرگ و پرفضیلت را الگو قرار دهند.

 

 

 

 

نمایش موجودیت‌ها