date_range سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ access_time ۰۵:۳۷:۰۰ ب.ظ

رمزگشایی عباس جدیدی از شاخ بز

رمزگشایی عباس جدیدی از شاخ بز
منبع خبر: صدا و سیما

عضو شورای شهر تهران گفت: من حرف حق را زدم، امروز دیدید که از ضرب‌المثل من رمزگشایی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، در جلسه امروز شورای شهر تهران بررسی کمیته حقیقت‌یاب حادثه پلاسکو مجددا مورد بررسی قرار گرفت. در واقع بررسی این طرح هفته پیش مطرح شده بود که تعدادی از اعضای شورای شهر دو فوریت آن را امضا کردند اما از آنجایی که امضاها به حد نصاب نرسیده بود ، یک فوریت آن تصویب شد.
احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا گفت: در شمارش امضاها ، ‌امضای آقای شیبانی شمرده نشده است ، ضمن اینکه عباس جدیدی نیز اعلام کرد ، اگر این طرح را برای بنده هم ارسال می‌کردید ، امضا می‌کردم. 
عباس جدیدی در ادامه برای امضای این طرح به قسمت هیات رییسه مراجعه کرد و بعد از امضا با صدای بلند خطاب به اعضاء گفت با امضای بنده این طرح دو فوریتی شد و به حد نصاب رسید.
مهدی چمران نیز در پاسخ به جدیدی گفت: بالاخره شاخ بز را جدا کردید و عکس هم گرفتید.
عباس جدید در بخشی از صحبت های خود گفت : هفته پیش ضرب‌المثل (شاخ گاو) را مطرح کردم و نمی‌دانم چرا به برخی افراد برخورد . 
وی ادامه داد : من حرف حق را زدم، امروز دیدید که از ضرب‌المثل من رمزگشایی شده است .
جدیدی گفت : بعد از حادثه پلاسکو برخی شمشیر را به روی یک گروه خاص بلند کردند و درصدد مشوش کردن اوضاع هستند ، این افراد می‌خواهند فرار رو به جلو داشته باشند.
گفتنی است عباس جدیدی چندی پیش در واکنش به توئیت یکی از بازیگران سینما که از اعضای ورزشکار شورا انتقاد کرده بود ، گفته بود : شما که ادعا می کنید هنرمند هستی و حتی نمی توانی در سناریوهایت دو 
تا شاخ بز را از هم جدا کنی ، چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهی و دخالت می کنی ، این حرف واکنش های زیادی در بر داشت .
نمایش موجودیت‌ها