date_range چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۲۴:۰۰ ق.ظ

سرپرست تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه: به دنبال تکرار قهرمانی در جام باشگاه‌ها هستیم

سرپرست تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه: به دنبال تکرار قهرمانی در جام باشگاه‌ها هستیم
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|کشتی

سرپرست تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه گفت: همه توان خود را بکار می‌گیریم تا باانگیزه بسیار زیاد از عنوان قهرمانی تیم در جام باشگاه‌های جهان دفاع کنیم.

سرپرست تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه: به دنبال تکرار قهرمانی در جام باشگاه‌ها هستیمهوشنگ حاتمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: کشتی گیران در شرایط بسیار خوبی هستند و توانسته اند خود را به شرایط ایده ال نزدیک کنند تا آماده حضور در مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان شوند. همه تلاش خود را بکار گرفتیم تا موفق به جذب کشتی گیران جوان و با انگیزه شویم و در این رابطه موفق هم بوده ایم. با توجه به توان مالی بسیار بالای تیم بیمه رازی باید تاکید کنم بسیاری از کشتی گیران شاخص جذب این تیم شده اند.


وی گفت: تلاش کردیم تا کشتی گیران جوان و با انگیزه ای که در رقابتهای امیدهای جهان حضور داشتند را در اختیار بگیریم. در عین حال 2 کشتی گیر خارجی شاخص از ارمنستان و یک کشتی گیر از اوکراین در اختیار بگیریم. هم اکنون یک هفته است که اردو شروع شده است و با توجه به تمرینات بسیار خوبی که پشت سرگذاشته ایم کشتی گیران از نظر جسمی و روانی در شرایط ایده ال هستند و برای شروع رقابتها لحظه شماری می کنند.


حاتمی افزود: همه هدفمان این است که از قهرمانی تیم که در دور قبلی در مجارستان کسب شد دفاع کنیم. شانس ما برای تکرار عنوان قهرمانی بسیار بالاست. تیم های رقیب را آنالیز کرده ایم. این در حالیست که کشتی گیران تیم هم بخوبی تمرین کرده اند و از انگیزه بسیار بالایی برای تکرار این قهرمانی برخوردارند. همه توان خود را بکار می گیریم تا بتوانیم در این مسابقات جزو 4 تیم برتر باشیم. بطور حتم اگر جزو تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات باشیم باید برای فینالیست شدن باید به مصاف تیم بیمه رازی برویم.


وی گفت: تیم بیمه رازی تیمی بسیار قدرتمند است و پشت سرگذاشتن این تیم کار ساده ای نیست. در هرصورت امیدوارم یکی از تیم های ایرانی موفق به کسب عنوان قهرمانی در جام باشگاه ها شود تا جام از کشور خارج نشود. تیم های خارجی حاضر در این مسابقات هم شرایط خوبی دارند و موفق به جذب کشتی گیران شاخص خوبی شده اند. بطور حتم کار بسیار سختی پیش رو داریم اما همه توان خود را بکار می گیریم تا از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم.

تصویرها
سرپرست تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه: به دنبال تکرار قهرمانی در جام باشگاه‌ها هستیم
نمایش موجودیت‌ها