date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۲۵:۰۰ ق.ظ

در سلسه سخنرانی‌های ماه رمضان؛ شراکت آمریکا و اسرائیل در همه توطئه‌ها علیه امت اسلام

در سلسه سخنرانی‌های ماه رمضان؛ شراکت آمریکا و اسرائیل در همه توطئه‌ها علیه امت اسلام
منبع خبر: صدا و سیما

دبیرکل انصارالله یمن، تمامی توطئه‌ها در منطقه را با هدف آسیب رساندن به امت اسلام دانست و گفت آمریکا و اسرائیل در تمامی این توطئه‌ها شریکند.

در سلسه سخنرانی‌های ماه رمضان؛ شراکت آمریکا و اسرائیل در همه توطئه‌ها علیه امت اسلامبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما  به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، سید عبدالملک بدرالدین در سلسله سخنرانی های ماه رمضان خود اظهار داشت، ماه رمضان در شرایطی آغاز می شود که مردم یمن با چالش هایی مواجهند، آنان برای چهارمین ماه رمضان متوالی با اقدام تجاوزکارانه آمریکایی -سعودی روبرو هستند و حتی در این ایام حملات به اوج خود رسیده است.
 
دبیر کل انصار الله یمن افزود: امت اسلام و مردم عزیز ما در رویارویی با این خطرات، بیش از هر زمانی به این ماه (ماه مبارک رمضان) که خداوند آن را ماه خیر و برکت قرار داد، نیاز دارند. ما امت اسلام با ماجراجویی ها و خطرات بی سابقه ای مواجهیم، هجوم نظامی گسترده دشمنان امت اسلام یکی از این موارد است که ما پیامدهایش را در کشورمان شاهدیم ضمن اینکه اقدام دولت آمریکا درباره قدس و رفتار خصمانه این دولت با موضوع فلسطین بیانگر آن است که در پی آسیب رساندن به مقدسات امت اسلامند. 
 
وی در ادامه، گفت این برنامه های آمریکا چندان عجیب نیست زیرا این کشور از زمان های دور تاکنون در تمامی آنچه که در سرزمین فلسطین، مسجد الاقصی و قدس و به طور کلی در بلاد اسلام و کشورهای عربی می گذرد، در کنار اسرائیل قرار داشته است. تمامی توطئه ها در منطقه، با هدف آسیب رساندن به امت اسلام است و در تمامی این شیطنت ها آمریکا و اسرائیل شریکند. 
سید عبدالملک بدرالدین خاطر نشان کرد: در این میان، برخی از کشورهای اسلامی تلاش می کنند تا برای توجیه روابطشان، میان آمریکا و اسرائیل تفاوت قائل شوند اما واقعیت این است که این دو، دو روی یک سکه اند. هر دوی آنها خطر بزرگی برای امت اسلام به شمار می آیند و در این مسیر ضلع سومی از جهان اسلام یعنی منافقان نیز با آنان همراه شده اند. منافقان خطری برای امت و طرف اصلی تمامی توطئه ها علیه مسلمانان اند. امت اسلام برای حضور در میادین مختلف اعم از نظامی، امنیتی، سیاسی، رسانه ای، اقتصادی، فکری، فرهنگی و ... به بهره برداری از ماه رمضان بسیار نیازمند است.
 
دبیر کل انصار الله یمن،  در بخش دیگری از سخنانش گفت مقابله با این تجاوز ظالمانه و در راس آنها سیاستهای آمریکا که اخیرا به مشارکت مستقیم خود در جنگ یمن اشاره کرد و برای حضور در این جنگ نیروهای موسوم به کلاه سبزها و دیگران را گسیل داشت، مقابله با این تجاوز که در پشت سر آن اسرائیل به عنوان حامی و تایید کننده قرار دارد و در آن زشت ترین برخوردها با مردم عزیز ما می شود، قربه الی الله و جهاد در راه خداست و برای جوانان این امکان وجود دارد تا با بهره برداری از این ماه مبارک، در جهاد در راه خدا سهم پویایی داشته باشند. نکته دیگری که امت عزیز ما می توانند بر آن متمرکز شوند دعا برای مجاهدان و طلب پیروزی برای آنان است.
تصویرها
در سلسه سخنرانی‌های ماه رمضان؛ شراکت آمریکا و اسرائیل در همه توطئه‌ها علیه امت اسلام
ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها