date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۲:۰۰ ب.ظ

عید سعید فطر و برنامه‌های مرکز فارس

عید سعید فطر و برنامه‌های مرکز فارس
منبع خبر: صدا و سیما

صدا و سیمای مرکز فارس روز عید فطر برنامه‌های مختلف و متنوعی را برای مردم استان و کشور پخش می‌کند.

عید سعید فطر و برنامه‌های مرکز فارسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مراسم نماز عید فطر به امامت آیت الله سید علی اصغر دستغیب ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه روز عید فطراز شبکه فارس به صورت زنده پخش می‌شود.
برنامه خوشا شیراز هم روز عید فطر از باغ ارم با حضور مردم، میهمانان و هنرمندان ملی و بومی استان ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه به مدت ۱۵۰ دقیقه، مستقیم از شبکه‌های فارس و شما پخش می‌شود.
در این برنامه فالوده شیرازی و نان و پنیر و سبزی بین مردم توزیع می‌شود.
با توجه به شروع جام جهانی در این برنامه از فوتبالیست‌ها و بازیگران مطرح کشور دعوت خواهد شد که لحظاتی شاد و مفرحی را برای بینندگان شبکه فارس رقم می‌زند.
همچنین به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، نخستین قسمت از برنامه فرهنگی ترنج، فردا از شبکه فارس پخش می‌شود و برنامه کاشانه مهر در این روز ساعت ۱۰ صبح به مدت ۱۲۰ دقیقه مهمان خانه‌های مردم خواهد بود.
ویژه برنامه عید فطر هم با حضور ۵ هزار نفر از مردم استان در یکی از سالن‌های شیراز با بخش‌های طنز، مسابقه، ترانه‌های شاد ملی و شیرازی با حضور خوانندگان به صورت مستقیم برگزار می‌شود.
برنامه زنده نمازعید فطر در شیراز و نماز عید فطر رهبر معظم انقلاب و پخش سخنرانی ایشان از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه از صدای مرکز فارس انعکاس داده می‌شود.
گروه برنامه سازان جنگ نارنجستان هم در رادیو از ساعت ۹ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه با بخش‌های طنز، گزارش، ارتباط با مردم در سطح شهر، مسابقه و تلفن و پیامک، پخش سرود و ترانه در روز تعطیل بعد از عید فطر اوقات خوشی را برای شنوندگان فراهم می‌کنند.
جنگ عصر گاهی نارنجستان از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه از صدای مرکز فارس پخش می‌شود. طنز، گزارش، ارتباط با شهرستانها، تلفن و پیامک و مسابقه از بخش‌های این ویژه برنامه است.
عید سعید فطر و برنامه‌های مرکز فارساین برنامه در آستانه مسابقه فوتبال جام جهانی بین ایران و مراکش به این رویداد ورزشی مهم نیز می‌پردازد.
پخش جنگ پسین دلگشا از ساعت ۱۷ تا ۱۹ به صورت زنده از دیگر برنامه‌های صدای مرکز فارس به مناسبت عید سعید فطر به مدت ۱۲۰ دقیقه و به صورت زنده با آیتم‌های نمایش طنز، مسابقه تلفنی و پیامک و ارتباط با مردم در سطح شهر و گزارش اوقات شادی را برای شنوندگان فراهم می‌کند.
برنامه کوچه باغ ترانه شنبه ساعت ۱۵ تا ۱۶ به تهیه کنندگی فریبا کاتب نیا و گویندگی الهام پادگانه با توجه به ایام عید فطر، ترانه‌ها و تصنیف‌های شاد و عیدانه به مدت ۶۰ دقیقه با صدای خوانندگان پاپ، سنتی و محلی به شنوندگان تقدیم می‌کند.
پوشش خبری مراسم عید فطر در شیراز از حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام و پوشش خبری و پخش مراسم عید فطر همه شهرستان‌های استان و ارسال به تهران از اقدامات واحد خبر مرکز فارس است.
تهیه و تولید پوستر‌های راهنمای میزان فطریه و برگزاری پویش ارسال عکس ویژه نماز عید فطر در دستور کار فضای مجازی صدا وسیمای فارس است.


تصویرها
عید سعید فطر و برنامه‌های مرکز فارس
عید سعید فطر و برنامه‌های مرکز فارس
نمایش موجودیت‌ها