date_range چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۰۱:۰۰ ب.ظ

بازدید سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از توانمندی‌های استان بوشهر

بازدید سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از توانمندی‌های استان بوشهر
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: اقتصاد|کشتی

مدیرکل جذب سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر گفت: دو گروه از سرمایه‌گذاران آلمانی و ایرانی از توانمندی‌های اقتصادی استان بوشهر بازدید کردند.

بازدید سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از توانمندی‌های استان بوشهربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، امان الله شجاعی در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید دو گروه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی از استان بوشهر بیان کرد: گروه اول شامل سه نفر از سرمایه‌گذاران ایرانی – آلمانی و ایرانی بود که برای بررسی وضعیت منطقه ویژه اقتصادی استان بوشهر وارد بندر بوشهر شدند.

وی افزود: این سرمایه‌گذاران که از طرف  شرکت ویتوب(vitoB) آلمان وارد استان بوشهر شده بودند، تصمیم دارند که در صورت اقتصادی بودن تولید در ایران، برای تولید ماشین‌های برقی سرمایه‌گذاری کنند.

مدیرکل جذب سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر با بیان اینکه این سرمایه‌گذاران پیش‌ازاین از پنج منطقه ویژه دیگر در کشور بازدید کرده‌اند تصریح کرد: با توجه به نزدیکی منطقه ویژه استان بوشهر به خلیج‌فارس و ارتباط با آب‌های آزاد، نزدیکی به چند کشور حوزه خلیج‌فارس و امکان صادرات تولیداتشان به سایر نقاط جهان از طریق دریا، احتمال دارد سرمایه گذاران مذکور بوشهر را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند.

وی عنوان کرد: این گروه سرمایه‌گذاری در آینده نزدیک نظر نهایی خود را در زمینه سرمایه‌گذاری در استان بوشهر اعلام خواهند کرد و در صورتی که این استان برای سرمایه گذاری انتخاب شود، خودروهاى برقى ٢نفره، ٤نفره، ٦ نفره وهایس٧ نفره را تولید خواهند کرد.

شجاعی ادامه داد: گروه دوم شامل چهار نفر از سرمایه‌گذاران داخلى است که به‌منظور بررسی‌ لازم برای سفارش ساخت سه کشتی بزرگ صیادی، از کشتی‌سازی ناخدای جزیره در بوشهر بازدید کردند.

وی تصریح کرد: این سرمایه‌گذاران پس از بررسی مدارک کشتی‌های تولید شده و توضیحات مدیران این شرکت، تصمیم گرفتند تا پس از بررسی کامل همه جوانب، در صورت توافق در قیمت و مدت زمان تولید، قرارداد خرید امضا کنند.

تصویرها
بازدید سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از توانمندی‌های استان بوشهر
نمایش موجودیت‌ها