date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۴:۰۰ ب.ظ

امام جمعه پاتاوه؛ حل مشکلات اقتصادی در گرو کار جهادی

امام جمعه پاتاوه؛ حل مشکلات اقتصادی در گرو کار جهادی
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|دولت

امام جمعه پاتاوه گفت: برای حل مشکلات جاری اقتصادی کشور، تلاش و همت جهادی لازم است.

 به گزارش  خبرگزاری صداوسیما  مرکز کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام چراغی در خطبه‌های نماز امام جمعه پاتاوه؛ حل مشکلات اقتصادی در گرو کار جهادیعبادی سیاسی امروز با اشاره به جلسه رهبر معظم انقلاب با سران سه قوه گفت: باید کار جهادی و تلاش فوق العاده برای حل مشکلات جاری اقتصادی کشور انجام شود و به تامین نیاز‌های عمومی مردم، مشکل گرانی وکاهش قدرت خرید مردم توجه شود.
حجت الاسلام چراغی افزود: باید کار جهادی و تلاش فوق العاده برای حل مشکلات جاری اقتصادی کشورانجام شود و به تامین نیاز‌های عمومی مردم، مشکل گرانی وکاهش قدرت خرید مردم توجه شود.
وی اضافه کرد: برای حل برخی مسائل کلیدی اقتصاد کشورمانند، مشکلات نظام بانکی، نقدینگی، اشتغال، تورم و فرآیند بودجه ریزی باید تصمیم‌های جدی وعملیاتی اتخاذ شود.
حجت الاسلام والمسلمین چراغی استفاده از نظرات و راه حل‌های اقتصاد دانان دلسوز وفعالان بخش خصوصی کشور را خواستارشد وگفت: در برخورد با چالش‌های درونی و ساختاری اقتصاد کشور ومسائل ناشی ازتحریم‌های ظالمانه آمریکا برای گره گشایی پایدار از زندگی مردم و نا امید شدن دشمن از اثر گذاری حربه تحریم باید راه حل‌های خردمندانه را بکار بست.
امام جمعه پاتاوه بیان کرد: دربرخورد با چالش‌های درونی و ساختاری اقتصاد کشورباید تدبیر خردمندانه به کار بست.
حجت الاسلام چراغی امام جمعه پاتاوه در خصوص اخلاق اسلامی ومباحث دروغ و زیان‌های آن گفت: دروغ خراب کننده‌ی ساختمان ایمان، و همه‌ی اعمال خبیثه در خانه‌ای جمع است که کلید آن دروغ است، عمل کسی که شهادت دروغ میدهد با بت پرستی برابر است.
امام جمعه پاتاوه همچنین با تبریک ولادت امام محمد باقر (ع) اضافه کرد: از مهم‌ترین امتیازات امام باقر علیه السلام که زمان، زمینه آن را فراهم کرد، این است که ایشان بنیانگذار انقلاب فرهنگی و نهضت علمی شیعه و حتی اسلام شمرده می‌شود.
وی به شهادت چهارمین شهید محراب (آیت الله اشرفی اصفهانی) نیز اشاره و گفت: شهادت در محراب میراث ماندگار اولین شهید محراب امیرالمومنین علی ابن ابیطالب است.
حجت الاسلام چراغی بیان کرد: ششمین شهید محراب، آیت‌الله اشرفی اصفهانی، مبارزات سیاسی خود را علیه رژیم شاه شروع کرد، و بار‌ها در این راه دستگیر و زندانی شد.
تصویرها
امام جمعه پاتاوه؛ حل مشکلات اقتصادی در گرو کار جهادی
نمایش موجودیت‌ها