date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۲:۰۰ ب.ظ

رقابت 172 پنگ پنگ‌باز در اصفهان معرفی برترین‌های رقابت‌های تور تنیس روی‌میز

رقابت 172 پنگ پنگ‌باز در اصفهان معرفی برترین‌های رقابت‌های تور تنیس روی‌میز
منبع خبر: صدا و سیما

مرحله دوم رقابت‌های تور تنیس روی‌میز آقایان کشور با معرفی برترین‌ها در اصفهان پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز اصفهان؛ رییس کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز گفت: در این رقابت های چهار روزه که  با حضور 172 پینگ پنگ باز از 28 استان کشور در دو بخش انفرادی و دو نفره در خانه تنیس روی میز اصفهان برگزار شد در بخش انفرادی  امین احمدیان ۱۷ساله در شرایطی که موفق به شکست افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی ایران در نیمه نهایی شده بود، قهرمان و امیرحسین هدایی دوم شد و افشین نوروزی  و محمدعلی رویین تن  هم مشترک سوم شدند.

پیمان حسنی افزود: همچنین در مرحله نهایی بخش دونفره هم، تیم افشین نوروزی و محمد علی رویین تن  سه بر یک  تیم میعاد لطفی و آرمان حاجی را شکست دادند و قهرمان شدند.

وی برگزاری تور ایرانی تنیس روی میز آقایان کشور امسال را  در 5 مرحله بیان کرد وگفت:  در پایان این رقابت ها برترین ها پس از محاسبه امتیازهای کسب شده انتخاب و به تیم ملی برای شرکت  در رقابت های جهانی اردیبهشت سال آینده در مجارستان معرفی می شوند.

رییس کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به حضور بیش از 95 درصد از برترین ها و رنکینگ داران کشور در این رقابت ها افزود: تنها نیما عالمیان به دلیل حضور در لیگ باشگاهی فرانسه و نوشاد عالمیان به دلیل خستگی بازی‌های آسیایی در این دوره حضور نداشتند.

مرحله سوم تور ایرانی تنیس روی میز آقایان کشور از 17 تا 20 مهر در استان قزوین برگزار خواهد شد.

ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها