date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۲۸:۰۰ ب.ظ

گوشه‌ای از خطبه‌های ائمه جمعه فارس

گوشه‌ای از خطبه‌های ائمه جمعه فارس
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|دولت

آغاز ربیع‌الاول، راهپیمایی اربعین و استفاده از ظرفیت جوانان، موضوعاتی بود که ائمه جمعه فارس در خطبه‌های خود بر آن تاکیید کردند.

گوشه‌ای از خطبه‌های ائمه جمعه فارسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، حجه الاسلام حرمتی امام جمعه موقت شهر مشکان گفت: حرکت دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی، سیلی محکمی به آمریکا بود که همچنان برای آمریکایی‌ها سخت است.
حجت الاسلام باقری نیا امام جمعه علامرودشت از حضور چشمگیر مردم و دانش آموزان در مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تقدیر کرد و گفت: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی بی اعتنایی و بی توجهی مردم را نسبت به یاوه گویی‌های رئیس جمهور آمریکا نشان داد.
حجة الاسلام واهبی زاده امام جمعه ایزدخواست با اشاره به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب مبنی بر بکارگیری نیروی جوان در اداره امور کشور گفت: استفاده از انرژی جوانی و روحیه جهادی جوانان متخصص، متعهد و انقلابی در مدیریت می‌تواند مشکلات کشور را رفع کند.
حجت الاسلام سفار خطیب جمعه آباده طشک متکی به خود بودن را علت پیشرفت کشورمان در عرصه‌های مختلف دانست و گفت:: مسئولان باید برای استفاده از ظرفیت و توان داخلی برنامه ریزی و تلاش مضاعف کنند.
حجت الاسلام صفری امام جمعه اشکنان با اشاره به ناکامی آمریکا درمنطقه گفت: نقشه‌های شوم آمریکا برای به زانو در آوردن ملت بزرگ ایران با شکست مواجه شده است و امروز بسیاری از کشور‌های بزرگ دنیا از همراهی با آمریکا سر باز زده اند و حاضر به همکاری با این قدرت شیطانی نیستند
حجت الاسلام صفری خطیب جمعه شهر بهمن نتایج معکوس تحریمها، افول و زوال قدرت آمریکا و از بین رفتن قدرت نرم استکبار را از نتایج چهل سال مقابله آمریکا با جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت:: پایبند نبودن رئیس جمهور آمریکا به تعهدات بین المللی و حمایت از نظام‌های دیکتاتور و جنایت کار منطقه، نماینگر چهره واقعی و خوی استکباری آمریکا است.
حجت الاسلام عباسی امام جمعه خشت در خطبه‌های امروز نماز گفت:: دشمنان اسلام تمام تلاش خود را بکار گرفتند تا مجالس عزاداری محرم و صفر را کم رنگ جلوه دهند، اما حضور حماسی مردم و پوشش خوب این مراسم از صداوسیما این توطئه را خنثی کرد.
حجت الاسلام زعیم امام جمعه صغاد با اشاره به تلاش دولت در کنترل بازار ارز و اقتصاد کشور گفت:: هنوز این تلاش‌ها در افزایش قدرت خرید و بهبود وضع اقتصادی مردم تاثیری نداشته است.
تصویرها
گوشه‌ای از خطبه‌های ائمه جمعه فارس
نمایش موجودیت‌ها