date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۳۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ناکامی استکبار با هوشیاری مردم بصیر ایران

ناکامی استکبار با هوشیاری مردم بصیر ایران
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|آیین

امام جمعه بندرعباس گفت: استکبار به سرکردگی آمریکا به دلیل هراس از ملت ایران با برپایی فتنه و آشوب درصدد ضربه زدن به ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که با آگاهی مردم ناکام ماند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس؛ آیت الله نعیم آبادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته افزود: دشمنان بدانند با راه انداختن فتنه به کمک معدود عوامل وابسته خود هرگز نمی‌توانند در اراده مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران خللی ایجاد کنند.
وی با اشاره به ۲۶ دی سالروز فرار شاه از ایران گفت: این روز در تاریخ انقلاب اسلامی به یاد ماندنی است.
نماینده، ولی فقیه در هرمزگان گفت: شاه در نظام مشروطه مقامی تشریفاتی است و نظام شاهنشاهی در ایران به زباله دان تاریخ پیوسته است.
امام جمعه بندرعباس گفت: شاه ایران دیکتاتوری وابسته به غرب بود که مردم با رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) با بیرون کردن او از کشور یکی از عوامل دست نشانده غرب در منطقه را بیرون کردند.
آیت الله نعیم آبادی در بخش دیگری از خطبه‌ها رشوه را یکی از موانع مهم در اجرای قانون برشمرد و گفت: رشوه همچون سرطانی است که امنیت اجتماعی را ازبین می‌برد.
وی افزود: دستگاه قضا باید برخوردی سریع و همه جانبه با این معضل داشته باشد.
آیت الله نعیم آبادی با اشاره به ضرورت پرداخت خمس گفت: خمس نقش موثری در ترویج و تبلیغ دین و مقابله با کشور‌ها و قدرت‌های متخاصم است.

نمایش موجودیت‌ها