date_range دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۴۴:۰۰ ب.ظ

25 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شمال نوار غزه زخمی شدند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، به نقل از خبرگزاری فرانسه،  دست کم 25 فلسطینی از جمله یک تصویربردار روز دوشنبه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شمال نوار غزه زخمی شدند .

وزارت بهداشت فلسطین روز دوشنبه اعلام کرد 25 فلسطینی از جمله تصویربردار آسوشیتد پرس روز دوشنبه در راهپیمایی های بازگشت در شمال نوار غزه زخمی شدند. تظاهرات «دریایی» بازگشت روز دوشنبه در شمال نوار غزه برگزار و به درگیری فلسطینی ها با نظامیان اسرائیلی منجر شد و نظامیان با تیراندازی به طرف فلسطینی ها دست کم 25 نفر را زخمی کردند.
اشرف القدره سخنگوی رسمی وزارت بهداشت فلسطین در غزه گفت: 25 نفر از جمله راشد رشید تصویر بردار آسوشیتد پرس در نوار غزه در تیراندازی روز دوشنبه نظامیان اسرائیلی به طرف فلسطینی هایی که در تظاهرات دریایی بازگشت شرکت داشتند، زخمی شدند.
اشرف القدره افزود: درگیریها میان دهها تظاهرکننده فلسطینی و نظامیان اسرائیل روز دوشنبه نزدیک ساحل دریا در شهرک بیت لاهیا در شمال غزه روی داد. در همین حال سخنگوی ارتش اسرائیل ادعا کرد حدود 750 فلسطینی در ناآرامی های روز دوشنبه در اطراف مرزهای شمال غزه شرکت داشتند و اقدام به سنگ پراکنی به طرف نظامیان کردند و نظامیان نیز با استفاده از تجهیزات ضد شورش و تیراندازی به آنان پاسخ دادند. سخنگوی ارتش اسرائیل به جزئیات بیشتر درباره تعداد زخمی های فلسطینی اشاره نکرد.

نمایش موجودیت‌ها