date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۱۷:۰۰ ب.ظ

هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان

هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|مجلس

ائمه جمعه فارس در خطبه‌های امروز خود، هشیاری مردم ایران را، مهمترین عامل سرکوب آشوب‌های اخیر کشور که با طرفداری دشمنان اجرا می‌شد بیان کردند.

هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، حجت الاسلام غفاری امام جمعه موقت لامرد گفت : در حوادث ساختارشکنانه اخیر بصیرت و موقع شناسی مردم بار دیگر سنجیده شد و مردم مثل همیشه در حمایت از انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشتند و دشمن را مایوس کردند ./

*********

حجه الاسلام شاکری امام جمعه مهر گفت : اگرچه مردم برای مشکلات اقتصادی گلایه دارند و مسوولان باید برای این مطالبه به حق تلاش کنند ولی آشوبگری و خط گرفتن از بیگانه محکوم است و مردم مقابل آن می ایستند.

***********

حجه الاسلام موسوی خراسانی امام جمعه آباده گفت : مردم ایران باردیگر باحضور گسترده  در راهپیمایی دفاع از نظام  ثابت کردند مانند چهل سال گذشته پای انقلابند و مسوولان باید به این مردم شجاع خدمت کنند .

*********

حجت الاسلام موسوی انور امام جمعه سپیدان  به 26 دی سالروز فرار شاه معدوم اشاره کرد و گفت : در این روز شاه خائن از کشور رانده شد و این فردمستبد دست نشانده غرب وآمریکا و استکبار جهانی بود ./ هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان

**********

حجت الاسلام موسوی امام جمعه لارستان ازمسوولان شرکت سیمان این شهرستان خواست هر چه سریعتر فعالیت ها و اقدامات خود را شفاف اعلام و سود سهام را به سهامداران پرداخت کنند تا رضایت آنان جلب شود .

********

حجت الاسلام عزمی امام جمعه موقت کازرون گفت مردم با حضور خودجوش در صحنه به امریکا و اسرائیل و گروهک منافقین نشان دادند که روز به روز انسجام و آمادگیشان علیه دشمنان و توطئه گران بیشتر می شود .

*********  

 حجت الاسلام شاهچراغ امام جمعه گراش  با اشاره به تحلیل جامع و روشنگرانه مقام معظم رهبری درباره فتنه اخیر گفت: این فتنه نشان داد که رفتار خصمانه آمریکا و دشمنی استکبار با اصل انقلاب است ./

*******

حجت الاسلام صفایی امام جمعه خنج گفت:  بعداز انقلاب ، دشمنان در هر برهه ای فتنه ای بپا کردند تا مسیر انقلاب را عوض کنند اما به فضل الهی وبیداری مردم هر بار سنگین تر از گذشته شکست خوردند و ناکام ماندند . هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان

********

حجت الاسلام هاشمی زاده امام جمعه فیروزآبادگفت: مردم ما در چند روز گذشته خودجوش درمحکومیت آشوبگران به خیابانها آمدند و پاسخی محکم به دشمنان داخلی وخارجی دادندو مسوولان هم باید در جواب مشکلات مردم را برطرف کنند./

***********

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه سعادتشهرگفت : مسوولان باید اقدامات عملی در حوزه اقتصاد مقاومتی راجدی بگیرندوبرای کاهش فاصله طبقاتی وتبدیل اشرافی گری به یک ضد ارزش منفورملی تلاش کنند .

*********

ابونجمی امام جمعه اهل سنت خنج با قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی دفاع از انقلاب و محکومیت آشوبگری از مسوولان خواست با قدرشناسی از بصیرت و موقع شناسی ملت مشکلات آنان را برطرف و رونق اقتصادی ایجاد کنند .

****** هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان

حجت الاسلام و المسلمین دژکام  امام جمعه جهرم گفت : همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان تاکید کردند مسئولان باید با تلاش بیشتر مطالبات بحق مردم را پیگیری و مشکلات را برطرف کنند .

**********

حجت الاسلام سفار خطیب جمعه آباده طشک گفت: ملت ایران با بصیرت و لحظه شناسی، در آزمون ها سربلند بیرون آمدند و اکنون باید مسئولان با پیگیری امور و حل مشکلات، به مطالبات رهبر جامه عمل بپوشانند.

**

حجت الاسلام درویشی امام جمعه بیضا با اشاره به فرار شاه در 26دیماه 1357 گفت: مردم همیشه بیدار ایران با ایستادگی مقابل شاه، سبب فرار او از ایران شدند و در هیچ جاحتی آمریکا، پناهی نداشت.

**

حجت الاسلام سیدناظمی امام جمعه موقت قادرآبادبابیان اینکه مردم حق دارندبه گرانی وسوءمدیریت اعتراض کنندافزودمتاسفانه برخی نمایندگان ومسوولان به فکرمردم نیستندمسئولان نبایدکاری کنندکه مردم برای رفع مشکلاتشان به خیابان هابیایند

**

حجت الاسلام واهبی زاده امام جمعه ایزدخواست با اشاره به بیست و شش دی روز فرارشاه ازایران گفت: این روز روزی تاریخی در دوران سرنوشت ساز انقلاب اسلامی بود ودر حافظه مردم ما فراموش نخواهد شد.

**

حجت السلام روحانی امام جمعه خفرگفت: خیلی ازخانواده هابایارانه امرارمعاش میکنندوگرانی شرایط زندگی رابرای این خانواده ها سخت کرده و مسولان بایدراهی برای رهایی ازاین معضل پیداکنندتا قشرضعیف ضررکمتری ببیند..

**

حجت الاسلام بانشی امام جمعه کربااشاره به نقش صدا وسیما درخنثی سازی نقشه های دشمن گفت: درحوادث اخیردشمن تاثیررسانه ملی رابیشترفهمیدو به این دلیل تبلیغات و فشار دشمن برای بی اعتبارجلوه دادن رسانه ملی بیشترخواهد شد.

**

حجت الاسلام سیادت امام جمعه مشکان گفت:نبودجادههای باکیفیت روستایی، بیکاری ،کیفیت پایین نان ، وشبانه روزی نبودن درمانگاه ازمشکلات مشکان است که مسئولان برای رفع این مشکلات اقدام جدی و فوری داشته باشند.

**

حجت الاسلام بشارت امام جمعه میمندبا اشاره به حضورآگاهانه مردم برای مقابله با اغتشاشات گفت: وظیفه مسئولان است مقابل این بصیرت مردم، مشکلات اقتصادی آنان را رفع کنند  

**

حجت الاسلام رستگارامام جمعه بخش سیدان بااشاره به اغتشاشات اخیرگفت: چهل سال است که مردم ایران مقابل توطئه دشمنان، بابصیرت ایستاده اندودشمن هیچ کاری نمی تواندانجام دهد.

**

حجت الاسلام ربانی امام جمعه زرقان گفت: قیام 19 دی سال 1356 به رهبری امام، زمینه را برای فرارشاه آماده کردوفهمیدکه دیگربین مردم ایران جایی نداردو 26 دی 1357 ازایران فرارکرد

**

حجت الاسلام قهرمانی خطیب جمعه موقت بهمن گفت: آمریکااسراییل، عربستان سعودی ومنافقین سه راس مثلثی بودندکه سعی داشتندباایجاداغتشاشات از شهرهای کوچک، آن را به شهرهای بزرگ برسانند

**

حجت الاسلام روانبخش امام جمعه بنارویه با اشاره به سالروز شهادت شهید نواب صفوی گفت: روحانیت زحمات زیادی برای ایران کشیدو شهدای زیادی دادکه از جمله آن ها نواب صفوی و یارانش بودند

**

حجت الاسلام اسدی امام جمعه داریون گفت: علت عصبانیت آمریکا این است که ملت ایران مخالف سیاست های غلط و ظالمانه امریکا در منطقه هستند و اجازه مداخله در امور داخلی ایران را به او نمی دهند.

**

منصوری امام جمعه موقت اهل سنت اوز گفت: کاسبانی که در اوز مشغول فعالیت هستند, مالیات و عوارض می دهند و شهروندان نباید اقلامی که در اوز وجود دارد را از شهرهای همجوار تهیه کنند.

**

حجه الاسلام ساریخانی امام جمعه مزایجان با اشاره به بهسازی جاده های این بخش گفت: مسئولان تلاش کنند تا ساخت و بهسازی جاده های این بخش تکمیل شود و مردم آسوده شوند.

**

حجه الاسلام سمتی  امام جمعه  نوبندگان با اشاره به26 دی فرار شاه خائن از کشور گفت: اگر چه پیروزی انقلاب اسلامی قطعی بود اما فرار شاه مخلوع در 26 دی نقطه امیدی در دل انقلابیون و موجب یاس برای استکبار و دشمنان انقلاب شد.

**

حجت الاسلام بحرینی امام جمعه بخش وراوی گفت: مردم ایران پس از انقلاب بارها به میدان آمده اند تا به بدخوانان نظام بگویند پشتیبان جمهوری اسلامی اند و و اجاز ه دخالت در ایران را به هیچ کس نمی دهند.

**

حجت الاسلام زعیم امام جمعه صغاد با اشاره به سالروزشهادت نواب صفوی یاد او ویارانش را گرامی داشت  وی همچنین خطاب به فتنه گران گفت  فتنه گری همواره با حضور مردم خنثی شده است

 

 

 

 

 

تصویرها
هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان
هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان
هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان
هشیاری مردم ایران، عامل شکست دشمنان
نمایش موجودیت‌ها