date_range شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۳۶:۰۰ ب.ظ

اختصاص 700 میلیارد تومان برای عمران شهرستان ری

اختصاص 700 میلیارد تومان برای عمران شهرستان ری
منبع خبر: صدا و سیما

سرپرست فرماندای شهرستان ری گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید 700 میلیارد تومان برای توسعه و عمران شهرستان ری اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، احمد اسماعیلی‌راد در جلسه شورای اداری بخش حسن آباد فشافویه شهرستان ری اظهار داشت: ۳۲۰ میلیارد تومان از این بودجه برای روستاهای دارای دهیاری و مابقی نیز به شهرداری ها و روستاهای فاقد دهیاری اختصاص داده شده است.

 

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید از لحاظ شرایط اقتصادی با سخت ترین تحریم های طول تاریخ دولت های استعماری و استکباری روبروست، افزود: اختصاص این میزان بودجه به شهرستان ری بیانگر توجه خاص دولت به رفاه عمومی مردم در بخش های مختلف است.

اسماعیلی راد تاکید کرد: بخشداران و مسئولان محلی باید انجام کارهای عمرانی و مسئولیت های سازمانی خود را از تریبون های مختلف گزارش و عملکرد خود و دولت را به مردم بازگو کنند تا افکار عمومی جامعه به خوبی در جریان امور کشور قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه همه بودجه های اختصاص داده شده به شهرستان ری با تایید شوراهای اسلامی شهر و روستا برای رفع محرومیت هزینه شده است، یادآور شد: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به علت اینکه با رای مستقیم مردم روی کار آمده اند در کنار بیان نقاط ضعف به مسئولان باید مردم را در جریان اقدامات دولت قرار دهند.

اسماعیلی راد با بیان اینکه مسئولان شهرستانی باید در جهت رفع محدودیت ها با جدیت بیشتری تلاش کنند،اضافه کرد: آگاهی مردم از اقدامات دولت باعث رضایت عمومی از دولت و نظام اسلامی می شود.

سرپرست فرمانداری ری در ادامه به برخی مشکلات بخش حسن آباد فشافویه اشاره کرد و افزود: ارتقای کیفیت آب شرب شهر حسن آباد، ساخت کمربندی برای کاهش ترافیک و مشکلات ناشی از پسماند سوزی و حل مشکلات زندان بزرگ تهران در دستور کار مدیریت جدید فرمانداری ری است.

اسماعیلی راد یادآور شد: شهرداری تهران و سازمان زندان ها باید به تعهدات خود در قبال شهر حسن آباد فشافویه که در زمان انتقال زندان های تهران به این منطقه متعهد شده بودند، عمل کنند.

بخشدار حسن آباد فشافویه نیز در ادامه گفت: این بخش با دارا بودن جمیعتی در حدود ۵۵ هزار نفر و وجود شهرک صنعتی شمس آباد یکی از مهاجر پذیرترین مناطق کشور است که باید برای افزایش جمعیت این شهر در آینده برنامه ریزی های مدون صورت گیرد.

فیض الله امامی ادامه داد: بخش حسن آباد فشافویه به علت قرار گرفتن در مسیر ۱۸ استان جنوبی کشور، وجود فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) و وسعت بالا یکی از راهبردی ترین بخش های استان تهران است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات بخش حسن آباد فشافویه از دیگر شهرستان های استان به آن وارد می شود که باید بررسی شود،گفت: تخلیه نخاله های صنعتی و ساختمانی، رها سازی سگ های ولگرد تهران در این منطقه، حضور اتباع بیگانه دارای مجوز و بدون مجوز از مهمترین مشکلات بخش حسن آباد فشافویه است.

ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها