date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۴۹:۰۰ ب.ظ

همه زندگی‌ام را برای تیم ملی گذاشتم؛ حجی‌زواره: وقت خداحافظی فرارسیده بود

همه زندگی‌ام را برای تیم ملی گذاشتم؛ حجی‌زواره: وقت خداحافظی فرارسیده بود
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|تکواندو

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: در هشت سال گذشته همه زندگیم را صرف تیم ملی کردم و وقتش بود که کناره‌گیری کنم.

همه زندگی‌ام را برای تیم ملی گذاشتم؛ حجی‌زواره: وقت خداحافظی فرارسیده بودمسعود حجی زواره در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره کناره گیری اش از دنیای قهرمانی تکواندو گفت: این کار باید انجام می‌شد و وقت آن رسیده بود که اعلام بازنشستگی کنم. با اینکه کادر فنی تیم ملی موافق این خداحافظی نبود، اما آن‌ها را متقاعد کردم.

وی افزود: رابطه خوبی با مهدی بی باک و همه اعضای تیم ملی دارم. از کناره گیری من بی باک ناراحت شد، اما شرایط زندگیم طوری بود که باید کنار می‌رفتم. من هشت سال زندگیم را برای تیم ملی گذاشتم. هر مسابقه‌ای که رفتم به فینال رسیدم و همه حریفان داخلی ام را شکست داده ام؛ بنابراین کادر فنی حق دارد از کناره گیری ام ناراحت باشد، چون به نوعی در این وزن دستش خالی شد.

تکواندوکار سابق وزن پنجم تیم ملی گفت: از ابتدای امسال با حاشیه و استرس زیادی را تحمل کردم. با حضور در اردو‌های تیم ملی منبع درآمدی هم نداشتم. برای آسیب پایم ۱۵ میلیون هزینه کردم و در واقع نمی‌توان به حدود یک میلیون و نیم حقوق اردونشینی تکیه کرد.

وی در پاسخ به این سوال که از او برای حضور در کادر فنی تیم ملی دعوت شده است، افزود: قرار نیست به کادر فنی تیم ملی تکواندو اضافه شوم. با مشورتی که داشتم می‌خواهم مربیگری را از تیم‌های پایه شروع کنم.

حجی زواره در خصوص خداحافظی مردانی و اسبقی دیگر تکواندوکاران تیم ملی گفت: از خداحافظی سجاد مردانی بی خبرم، اما شاید اسبقی از تکواندو کناره گیری کند. در هر صورت اگر خداحافظی در اوج باشد بهتر است.

این تکواندوکار کرمانشاهی سابق تیم ملی با ابراز تاسف از حادثه زلزله غرب کشور افزود: برای کمک به زلزله زدگان در صفحه اجتماعی ام اعلام آمادگی کرده ام و پنجشنبه هم کمک‌های نقدی و غیرنقدی را شخصا به استان کرمانشاه می‌برم.


­

تصویرها
همه زندگی‌ام را برای تیم ملی گذاشتم؛ حجی‌زواره: وقت خداحافظی فرارسیده بود
نمایش موجودیت‌ها