date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۶:۰۰ ب.ظ

کازرون برترین تیم لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور

کازرون برترین تیم لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|هندبال

تیم کازرون مقتدرانه قهرمان لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور شد.

کازرون برترین تیم لیگ دسته یک هندبال بانوان کشوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، رییس هیئت هندبال فارس گفت: تیم هندبال بانوان کازورن پس از یک هفته رقابت، توانست با ۶ پیروزی، در صدر جدول ره بندی مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور قرار بگیرد.
علیرضا پاکدل افزود: در دیدار پایانی مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور که صبح امروز برگزار شد، تیم کازرون ۲۳ بر ۱۷ تیم مشهد را شکست داد و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.
وی گفت: با این پیروزی، تیم کازرون به مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور صعود کرد و با این حساب، سال آینده در کنار تیم شهید چمران لارستان، به عنوان دومین نماینده فارس در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور حاضر می‌شود.
نایب رییس فدراسیون هندبال گفت: در دیگر دیدار امروز، مریوان به دیدار ملایر رفت و با نتیجه ۲۶ بر ۱۶ به پیروزی دست یافت و توانست در رده سوم جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور قرار بگیرد و ملایر چهارم شد.
مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور با حضور ۱۷ تیم از ۱۸ شهریور تا امروز در کازرون برگزار شد که تیم‌های کازرون و مشهد با کسب مقام‌های قهرمانی و نایب قهرمانی این رقابت ها، به مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان صعود کردند.
تصویرها
کازرون برترین تیم لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور
نمایش موجودیت‌ها