date_range دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۶:۰۰ ق.ظ

ورود پیکر سردار قدرت‌الله منصوری امروز دوشنبه به اهواز

ورود پیکر سردار قدرت‌الله منصوری امروز دوشنبه به اهواز
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|ترابری

پیکر فرمانده قرارگاه ثامن‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه فردا در زادگاهش ایذه به خاکسپرده می‌شود.

به گزا رش خبرگزاری صدا و سیما مرک ز خوزستان ، پیکر فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه سردار قدرت‌الله منصوری صبح امروز در بارگاه امام هشتم(ع) طواف داده خواهد شد و سپس ظهر امروز با استقبال مردم وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز می شود تا به منظور تشییع جنازه و خاک‌سپاری به زادگاهش شهرستان ایذه منتقل شود.
مراسم تشییع جنازه سردار منصوری فردا سه شنبه در شهرستان ایذه برگزار و در گلزا شهدای این شهر به خاکسپرده می شود. ورود پیکر سردار قدرت‌الله منصوری امروز دوشنبه به اهواز
روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: روز ۲۵ آذر، سردار قدرت الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه، حین بررسی و تنظیف سلاح انفرادی خود از ناحیه سر دچار سانحه شد و به لقاءالله پیوست.
مرحوم سردار قدرت‌الله منصوری از دوران دفاع مقدس ایثارگرانه در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت و پس از دوران ۸ ساله مقاومت و ایستادگی نیز مسئولیت‌های خطیری را در فرماندهی تیپ ۲۱ امام رضا(ع)، فرماندهی لشکر ۵ نصر و فرماندهی قرارگاه قدس برعهده داشت و از سال ۱۳۹۳ با حکم فرمانده کل سپاه به سمت فرماندهی قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه منصوب شد.

تصویرها
ورود پیکر سردار قدرت‌الله منصوری امروز دوشنبه به اهواز
نمایش موجودیت‌ها