date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۱۵:۰۰ ب.ظ

در شورای فنی فدراسیون تکواندو؛ نصرآزادانی: نظر نمی‌دهم تا سوتعبیر نشود

در شورای فنی فدراسیون تکواندو؛ نصرآزادانی: نظر نمی‌دهم تا سوتعبیر نشود
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|تکواندو

مربی تیم ملی تکواندو گفت: درباره عملکرد تیم ملی تکواندو در شورای فنی فدراسیون صحبت نمی‌کنم و نظری نمی‌دهم تا سوتعبیر نشود.

در شورای فنی فدراسیون تکواندو؛ نصرآزادانی: نظر نمی‌دهم تا سوتعبیر نشودعلیرضا نصرآزادانی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره ارزیابی عملکرد کادر فنی تیم ملی تکواندو در شورای فنی فدراسیون گفت: تنها خبر‌ها را دنبال می‌کنم و می‌دانم که همه کارشناسان درباره عملکرد تیم ملی نظر خود را اعلام کرده اند، اما شورای فنی هم تنها نظر خواهد داد و در نهایت تصمیم نهایی برعهده کمیته فنی فدراسیون تکواندو است.
وی افزود: فردا به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی تکواندو در شورای فنی حضور دارم. می‌دانم که همه دوستان عملکرد تیم ملی را نقد می‌کنند و این موضوع برای تیم ملی مفید است.
مربی تیم ملی تکواندو که از اعضای شورای فنی فدراسیون محسوب می‌شود در این مورد گفت: درباره عملکرد تیم ملی تکواندو در شورای فنی صحبت نمی‌کنم، چون مربی تیم ملی نباید نظر دهد تا سوء تعبیر نشود، اما در هر شرایطی برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و اگر در کادر فنی نباشم هم کمک می‌کنم.
وی در خصوص احتمال تشکیل ۲ تیم ملی با ۲ کادر فنی جداگانه افزود: حدود یک سال قبل در همین زمان با تشکیل شورای فنی و کمیته فنی فدراسیون، سرمربی تیم ملی تکواندو معرفی شد، در آن زمان قرار بر این شد که تیم ملی در برخی رویداد‌ها مثل بازی‌های داخل سالن آسیا با کادری جداگانه اعزام شود.
نصرآزادانی گفت: مرحله اول رقابت‌های گرندپری (جایزه بزرگ) و مسابقات قهرمانی آسیا هفته اول خرداد سال آینده به فاصله چند روز برگزار می‌شود، ضمن آنکه بازی‌های آسیایی جاکارتا هم برای ما مهم و حساس است و در آن تیم ملی اصلی خود را اعزام می‌کنیم.
وی ادامه داد: تیمی که به جاکارتا می‌رود باید از ۲ ماه قبل در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکند. به همین علت ممکن است فدراسیون تکواندو تصمیم بگیرد برای رویداد‌های سال آینده ۲ کادر فنی مجزا داشته باشیم.
مربی تیم ملی تکواندو با بیان اینکه تیم ملی تکواندو باید برای بازی‌های آسیایی جاکارتا موفق باشد، گفت: اعتقادم بر این است که مهمترین مسابقه ما بازی‌های آسیایی جاکارتا است. رقابت‌های گرنداسلم و گرندپری هم مهم است، اما حضور در یک تا ۲ مرحله در این پیکار‌ها برای تکواندوکاران کافی است، چون باعث خستگی و آسیب دیدگی بازیکنان می‌شود و روی عملکردشان تاثیرگذار است.
وی افزود: حساس‌ترین تصمیم فدراسیون برای تیم ملی در همین مقطع است و می‌توانیم با یک برنامه ریزی خوب موفق عمل کنیم.
نصرآزادانی در خصوص اظهارات بهنام اسبقی مبنی بر بازگشت به تیم ملی تکواندو افزود: اسبقی باید تکلیف خود را مشخص کند، چون تصمیم گیری به این صورت درست نیست.
تصویرها
در شورای فنی فدراسیون تکواندو؛ نصرآزادانی: نظر نمی‌دهم تا سوتعبیر نشود
نمایش موجودیت‌ها