date_range یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۴۲:۰۰ ق.ظ

کهگیلویه و بویراحمد یاسوج میزبان مسابقات فوتسال بانوان کشور

کهگیلویه و بویراحمد یاسوج میزبان مسابقات فوتسال بانوان کشور
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|فوتسال

شهر یاسوج به‌عنوان میزبان دور نهایی مسابقات فوتسال جوانان بانوان کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرگزای صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست امور ورزش و جوانان ب انوان استان گفت: دور نهایی کهگیلویه و بویراحمد یاسوج میزبان مسابقات فوتسال بانوان کشور مسابقات فوتسال جوانان بانوان کشور با حضور چهار تیم از ۲۶ لغایت ۲۸ مهرماه در شهر یاسوج برگزار می شود.
زیبا التیامی افزود:در این مسابقات تیم‌های سرویس هیدرولیک اصفهان، فردوس مشهد، پردیس سیرجان و هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد به صورت دوره‌ای با هم رقابت خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها در سالن ۹ دی یا پوریای، ولی آموزش و پرورش استان برگزار میشود گفت: امیدواریم ضمن میزبانی خوب و شایسته، شاهد قهرمانی تیم فوتسال جوانان بانوان استان باشیم.
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان همچنین از حضور مسئولان بانوان ادارات منطقه ۲ کشور در آبان ماه در شهر یاسوج خبر داد و افزود: با هماهنگی صورت گرفته با معاون وزیر در امور بانوان، شهر یاسوج میزبان مسئولان امور بانوان ادارات ورزش و جوانان استان‌های اصفهان، یزد، خوزستان، چهار محال و بختیاری در نیمه دوم آبان ماه خواهد بود.
التیامی از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در هفته‌ی تربیت بدنی و ورزش خبر داد و اظهار امیدواری کرد شاهد حضور خوب و گسترده بانوان ورزشکار در هفته‌ی تربیت بدنی و ورزش در مسابقات و آیین‌های فرهنگی و ورزشی باشیم.
تصویرها
کهگیلویه و بویراحمد یاسوج میزبان مسابقات فوتسال بانوان کشور
نمایش موجودیت‌ها