date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۰۰:۰۰ ب.ظ

امام جمعه دوگنبدان؛ افول و زوال روزافزون قدرت آمریکا

امام جمعه دوگنبدان؛ افول و زوال روزافزون قدرت آمریکا
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|دولت

امام جمعه دوگنبدان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر بر افول و زوال روزافزون قدرت آمریکا تاکید کرد.

به گزارش  خبرگزاری صدا و سیما  مرکز کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه دوگنبدان در خطبه‌های نماز این امام جمعه دوگنبدان؛ افول و زوال روزافزون قدرت آمریکاشهر با اشاره به دیدار دانش آموزان و دانشجویان با مقام معظم رهبری گفت: رهبری فرموده اند: امروز قدرت آمریکا رو به ه زوال است در زمان اوباما نیز این گونه بوده، اما امروز در زمان رئیس جمهوری ترامپ که واضح است با هر تصمیمش در دنیا مخالفت می‌شود حتی لیبرال دموکراسی هم دارد بی آبرو می‌شود.
حجت الاسلام حجازی افزود: رئیس جمهور جدید آمریکا  آبروی این کشور را برده و قدرت سخت آمریکا یعنی قدرت اقتصاد آمریکا و نظامیشان رو به زوال و افول است.
وی بیان کرد: هدف آمریکا از اعمال تحریم ها، فلج کردن اقتصاد کشور ایران بود و نتیجه این شد که حرکت به سمت خودکفایی در کشور گسترش یابد.
حجت الاسلام حجازی افزود: امروز در کشور شاهد یک حرکت جدید به سمت استقلال سیاسی و اقتصادی در کشور هستیم و آینده کشور ایران اسلامی به مراتب بهتر و درخشان‌تر از گذشته است و در آن تردیدی نیست.
امام جمعه دوگنبدان همچنین با اشاره به قیام ۱۹ آبان ۵۷ شهرستان گچساران گفت:۱۹ آبان ماه سالگرد شهادت شهدای انقلاب شهرستان گچساران است.
حجت الاسلام حجازی ادامه داد: در این روز (۱۹ آبان) مردم برعلیه شاه به خیابان‌ها آمده و جلوی مسجد جامع کارگری آن دوران (مسجد شهیدان فعلی) جمع شدند و نیرو‌های نظامی رژیم پهلوی نیز مردم بی گناه را به گلوله بستند.
وی در ادامه گفت: ۶ نفر از جوانان آن دوران در مسجد شهیدان گچساران در سال ۵۷ به جرم حق گویی و حق طلبی به شهادت رسیدند.
امام جمعه دوگنبدان افزود:به مناسبت شهادت آن جوانان فردا شنبه ۱۹ آبان مراسم چهلمین سالگرد آنها برگزار می‌شود.

تصویرها
امام جمعه دوگنبدان؛ افول و زوال روزافزون قدرت آمریکا
نمایش موجودیت‌ها