date_range جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۳:۰۰ ب.ظ

خطیب جمعه اراک ایران اسلامی آماده مقابله با تهدید دشمنان

خطیب جمعه اراک ایران اسلامی آماده مقابله با تهدید دشمنان
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|آیین

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی: ایران اسلامی بیش از پیش آماده واکنش قاطع و مقابله با هرگونه تهدید دشمنان است.

خطیب جمعه اراک ایران اسلامی آماده مقابله با تهدید دشمنانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ؛ آیت الله دری نجف آبادی در خطبه های نماز جمعه امروز اراک که در مصلی این شهر برگزار شد گفت : ترامپ و هم پیمانانش دست از تهدید ایران بردارند چرا که ایران اسلامی بیش از پیش آمادگی لازم برای مقابله با هر گونه تهدید را دارد .
امام جمعه اراک با اشاره به حرف های سخیف ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مورد ایران افزود: ایران اسلامی کشور زمان پهلوی نیست که شما بخواهید هر تصمیمی برای مردمش بگیرید امروز ایران قدرتمند تر از همیشه توانایی ایستادگی در مقابل استکبار را دارد .
آیت الله دری نجف آبادی در ادامه به نابسامانی های بازار اشاره کرد و افزود : هرچند یک سری کاستی ها و سوء مدیریت ها باعث ایجاد مشکلاتی در اقتصاد و ارز شد اما آن کسانی که با تحریک کردن احساسات مردم می خواهند اهداف پلید خود را اجرایی کنند بدانند نظام جمهوری اسلامی ایران با توکل بر خدا و وحدت همه جانبه از این گذرگاه هم عبور خواهد کرد و دست از آرمان های امام و شهدا برنخواهند داشت .
وی با گرامیداشت سالروز اقامه نماز جمعه در کشور ، از مردم خواست تا از این نماز عبادی و سیاسی بهره کافی را ببرند و پرشور و باشکوه آن را برگزار کنند چراکه مصلی ها کانون های مذهبی فرهنگی علمی اجتماعی هستند و باید از آن استفاده کرد.

تصویرها
خطیب جمعه اراک ایران اسلامی آماده مقابله با تهدید دشمنان
نمایش موجودیت‌ها