date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

در تهران؛ اجرای برنامه‌های متنوع دانش‌آموزی در مراسم نماز عید فطر

در تهران؛ اجرای برنامه‌های متنوع دانش‌آموزی در مراسم نماز عید فطر
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: جامعه|تحصیل

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهر تهران گفت: دانش‌آموزان پس از یک ماه بندگی خداوند خود را برای نماز باشکوه عید فطر در مصلی امام خمینی (ره) آماده می‌کنند و اتحادیه انجمن‌های اسلامی با اجرای برنامه‌های متنوع دانش‌آموزی در این مراسم باشکوه از دانش‌آموزان استقبال خواهد کرد.

در تهران؛ اجرای برنامه‌های متنوع دانش‌آموزی در مراسم نماز عید فطر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، محمدعلی صمیمی با بیان اینکه دانش آموزان به ویژه اعضای انجمن‌های اسلامی مدارس در مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر در مصلی امام خمینی (ره) حضور پرشور و فعال خواهند داشت، افزود: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان امسال برای دانش آموزان برنامه‌های ویژه‌ای را پیش بینی کرده است که این برنامه‌ها با هدف توسعه فرهنگ عبودیت و تکریم عید بزرگ مسلمین در بین دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.

وی گفت: پویش‌ها و مسابقه‌های دانش آموزی از ویژه برنامه‌هایی است که در حاشیه عید بندگی برگزار می‌شود تا دانش آموزان علاوه بر شرکت در نماز باشکوه عید سعید فطر و بهره مندی از فضائل و فیوضات آن، با شرکت در مسابقه ارسال مهمترین جمله از بیانات مقام معظم رهبری از دیدگاه یک نوجوان از میان بیانات رهبر فرزانه و حکیم انقلاب در خطبه‌های نماز عید بندگی امسال، همچنین ارسال عکس از زیباترین جلوه‌های حضور در جشن عید بندگی، در این مراسم شرکت کنند.

وی همچنین از برگزاری پویش سراسری «من به کمیته امداد اعتماد دارم» ویژه دانش‌آموزان در حاشیه مراسم نماز عید فطر خبر داد و افزود: دانش آموزان علاقه مند می‌توانند با تهیه عکس‌های خود از لحظه واریز فطریه به کمیته امداد امام خمینی (ره) و ارسال آن به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در این پویش عظیم دانش آموزی شرکت کنند.

صمیمی گفت: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ خرداد به دبیرخانه این جشنواره به نشانی تهران، بزرگراه رسالت، نبش خیابان شهید هدایتی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان شهر تهران تحویل و یا به نشانی الکترونیکی info@anjomanyaran.ir و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی سروش به نشانی ayandehsazanir@ ارسال کنند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی شهر تهران افزود: جوایز این پویش دانش آموزی سفر به کربلا معلی است که به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت.

تصویرها
در تهران؛ اجرای برنامه‌های متنوع دانش‌آموزی در مراسم نماز عید فطر
نمایش موجودیت‌ها