date_range پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۵:۰۰ ق.ظ

سرلشکر جعفری در بزرگداشت شهدای گمنام؛ توانمندی موشکی سپاه؛ پیام معنادار برای دشمنان

سرلشکر جعفری در بزرگداشت شهدای گمنام؛ توانمندی موشکی سپاه؛ پیام معنادار برای دشمنان
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: سیاست|آیین

فرمانده کل سپاه: انتقام اخیر سپاه از تروریست‌ها پیام بسیار معناداری برای دشمنان بویژه ابرقدرت‌هایی است که فکر می‌کنند می‌توانند اهداف پلید و زورگویی هایشان را به ما تحمیل کنند.

سردار سرلشکر محمد علی جعفری در حاشیه مراسم بزرگداشت 135 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، افزود : مجموعه سپاه با کار اطلاعاتی و فرماندهی و به کارگیری تجهیزات دقیق موشکی و پرواز فناوری های در اختیار سپاه ، توانست انتقام خون شهیدان مظلومی که در پایگاه در مریوان به شهادت رسیدند و بقیه شهیدان منطقه کردستان را بگیرد.
وی با بیان اینکه این توانمندی پیام بسیار تعیین کننده ای برای همه دشمنان داشت، ادامه داد: آن هایی که در اطراف و در شعاع 2 هزار کیلو متری خاک مقدس ایران، نیرو، پایگاه و تجهیزات دارند باید بدانند که همه موشک های سپاه پاسداران از دقت بالایی برخور دارند .
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود امروز برخورداری ما از انبوه موشک های با برد 2 هزار کیلومتری نقطه زن، توان بی نظیری را به جمهوری اسلامی ایران داده است که ملت ما به پشتوانه این قدرت ها و توانمندی های نیروهای مومن و انقلابی بتوانند مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هر چه داریم از شهیدان است و راه آن ها را دامه می دهیم، گفت: شهیدان گمنام که پیکر آنها سال ها در دل خاک مانده و مشتی استخوان برگشته است حتماً پیام خاصی دارند که در این دوران وانفسا و غربت اسلام و عدالت و در شرایطی که مردم به شدت نیاز به روحیه و چراغ راه برای ایثارگری و فداکاری و سازش نکردن با دشمن دارند، به میهن بازگشته اند .
سرلشکر جعفری با تاکید بر اینکه مدیون شهیدان هستیم ، افزود: امیدواریم بتوانیم در آینده بیشتر از گذشته، پیام آن ها را با استقامت و پایداری به دنیا برسانیم .

 
ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها