date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۸:۰۰ ق.ظ

لغو اردوهای تیم‌های ورزشی جانبازان و معلولان

لغو اردوهای تیم‌های ورزشی جانبازان و معلولان
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

اردوهای تیم‌های ورزشی جانبازان و معلولان به دلیل مشکلات مالی کنسل شد.

لغو اردوهای تیم‌های ورزشی جانبازان و معلولانبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما ، بعد از انقلاب اسلامی به جرات میتوان گفت رشته های مختلف ورزشی در بخش جانبازان و معلولان عملکرد بسیار قابل قبولی را در میادین مختلف و بزرگ ورزشی از جمله مسابقات جهانی و پارالمپیک های مختلف برجای گذاشته اند.
به طوریکه حتی در حال حاضر ایران در برخی از رشته ها از جمله والیبال نشسته، دوومیدانی،تیراندازی با کمان وزنه برداری جز ابرقدرت های دنیا به حساب می آید و با شنیدن نام ایران لرزه بر تن بسیاری از کشورها می افتد.
وقتی نام زهرا نعمتی در تیراندازی با کمان برده می شود همه به یاد عنوان برترین زن ورزشکار جهان،تنها بانوی ورزشکار معلول حاضر در بازی های المپیک و پارالمپیک 2016 ریو می افتند یا نام سیامند رحمان که با عنوان قوی ترین مرد جهان عجین شده است.
حال با برنامه ریزی های انجام شده قرار بود تا با برگزاری اردوهای منسجم و تمرینات منظم حضور ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان در میادین مختلف از جمله مسابقات جهانی و پاراآسیایی جاکارتا برگ زرین دیگری به پرونده ی افتخارات این عزیزان اضافه شود که شنیدیم متاسفانه به دلیل مشکلات مالی و کمبود بودجه تمام اردوهای رشته های مختلف از جمله تیروکمان و والیبال نشسته کنسل شده است.
براساس نظرات سرمربیان تیم های مختلف، این کنسلی بار منفی فنی را به همراه خواهد داشت و همچنین ادامه و تداوم مشکلات مالی علاوه بر کنسلی تمرینات و اردوها، عدم اعزام و حضور تیم ها در مسابقات جهانی و حتی شاید عدم حضور کاروان بزرگ ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا که رویدادی مهم تلقی می شود را به همراه خواهد داشت.
حال تمام ورزشکاران قدرتمند این قشر از جمله سیامند رحمان،زهرا نعمتی،ساره جوانمردی خواستار حمایت مسئولین شدند.

تصویرها
لغو اردوهای تیم‌های ورزشی جانبازان و معلولان
نمایش موجودیت‌ها