date_range دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۳:۰۰ ب.ظ

نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان

نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان
منبع خبر: صدا و سیما

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران در نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر دفاع با فتخار از دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیمای مرکز کرمان سردار نقدی امروز دراین نشست گفت: انقلاب اسلامی مسیر بشریت را عوض کرده و نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان مناسبات جهانی را تغییر داده است و دشمن همه ابزارها را برای مقابله با ان بکار گرفته اما شکست خورده است.
وی افزود: آخرین ابزار دشمن جنگ روانی است و تلاش میکند با تصویر سازیهای غلط در اذهان مردم خود را پیروز نشان دهد اما زنجیره ای از شکستها را متحمل شده است
سردار نقدی گفت :باید براورد واقع بینانه از مسائل داشته باشیم تا تحت تاثیر القائات دشمن قرار نگیریم.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: انقلاب با شعار استقلال ازادی جمهوری اسلامی پیروز شد و ما به همه این شعارها دست یافته ایم و باید امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با افتخار و سربلندی از دستاوردهای ان دفاع کنیم.
وی با اشاره به فساد گسترده اقتصادی و اخلاقی در رژیم پهلوی گفت: شاه و نزدیکانش به گواهی خاطرات خودشان پول نفت کشور را غارت میکردند و وابسته به امریکا و انگلیس بودند که انقلاب اسلامی این وابستگی را در هم شکست.

تصویرها
نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان
نمایش موجودیت‌ها