date_range چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۴۰:۰۰ ق.ظ

آغازپنجمین همایش بین‌المللی کاشت حلزون در مشهد

آغازپنجمین همایش بین‌المللی کاشت حلزون در مشهد
منبع خبر: صدا و سیما

- پنجمین همایش بین‌المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته با حضور پزشکان داخلی و خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،دبیر علمی همایش در آیین افتتاحیه این رویداد گفت: در این همایش بیش از آغازپنجمین همایش بین‌المللی کاشت حلزون در مشهد350 نفر از پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی از داخل و خارج کشور گرد هم آمده اند تا در مورد آخرین دستاوردهای این حوزه پزشکی به بحث و گفت و گو بپردازند.
محمدمهدی قاسمی اظهار کرد: 35 پزشک متخصص خارجی از کشورهای آمریکا، هلند ، بلژیک، استرالیا، انگلیس، اتریش، یونان، ترکیه، چک، صربستان و اسلواکی در این همایش حضور پیدا کرده اند.
وی هدف از برگزاری پنجمین همایش بین المللی کاشت حلزوم و علوم وابسته را ارائه تازه ترین یافته های علمی و اقدامات انجام شده در زمینه کاشت حلزون، به عنوان درمان قطعی ناشنوایی، ذکر کرد.
وی خاطرنشان کرد: سالانه در ایران افزون بر هزار عمل کاشت حلزون انجام می شود که از این نظر رتبه پنجم جهان را داریم.
دبیر علمی پنجمین همایش بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته گفت: در سه روز برگزاری این همایش، 135 سخنرانی توسط پزشکان و استادان برجسته داخلی و خارجی ارائه می شود که 35 مورد از این سخنرانی ها توسط پزشکان خارجی صورت می گیرد.
قاسمی اظهار کرد: در قالب این همایش چهار میزگرد و چهار کارگاه آموزشی پیرامون اعمال جراحی کاشت حلزون، نقش ژنتیک در بیماری ها شنوایی و انتخاب بیماران برای کاشت حلزون برگزار می شود.
به گزارش ایرنا پنجمین همایش بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته از 19تا 21 اردیبهشت ماه در مشهد در حال برگزاری است.

تصویرها
آغازپنجمین همایش بین‌المللی کاشت حلزون در مشهد
نمایش موجودیت‌ها